anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować udział w licytacji?

Rozexed
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj pomyliłem się i zacząłem licytacje przedmiotu którego nie chciałem i nie mogę anulować i nikt nie chce przebić mojej ceny.

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz 🙂 Nie, nie mam. Ja przeważnie nigdy nie mam. Takim typ 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1  Pchasz się w trzeci krąg🤣 odpowiadając na takie pytania. A co to w ogóle ,,Moralniak"🤔

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To taki specyficzny rodzaj kaca. Teraz rozumiesz? 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96  Od Ciebie nauczyłam się nie mieć żadnych kaców. Nawet specyficznych 😂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Nauka nie idzie w las 🙂 Człowiek całe życie się uczy.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 A na koniec głupi umiera 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pulkownik66  Ty o to pytaj @xyz96 

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1  Pytałem ciebie- bo nie lubię słuchać, ani czytać bzdur.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Eeeee, tam. Czasem co mądrego napisze. Na "moralniakach" zna się jak nikt 🤣

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mwmonety Na szczęście nie jest tak. Opłata transakcyjna nalicza się w momencie zapłaty lub wyboru odbioru osobistego, albo pobrania.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Rozexed Jak wchodzisz na Allegro, racz z łaski swojej uruchomić swój umysł. Zepsułeś komuś aukcję.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Wystarczyl by prosty zapis w regulaminie ze np. drugie lub trzecie niesfinalizowanie zakupu poprzez licytacje powoduje automatyczne zawieszenie konta i bylo by po ptokach😉 Skonczyly by sie zakupy dla jaj lub dla uwalenia komus aukcji, tak samo mozna ograniczyc ilosc otwartych kont przez jednego czlowieka. Wystarczy troche dibrej woli ze strony all i mozna wyeliminowac patologiczne zachowania😉

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak było kiedyś, kupujący otrzymywali ostrzeżenia i blokady, także negatywne komentarze, ale Allegro się rozwija, ewoluuje, dorasta 🙂 Wie, że bez kupujących i ich pieniędzy nie będzie niczego, dlatego teraz sankcje nakłada już tylko w wyjątkowych przypadkach 🙂 Klient nasz pan.

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Ok, rozumiem ze sie rozwija i ewoluuje ale czy w dobrym kierunku???🤔 Jezeli jedna strona ma same przywileje a druga caly czas bat nad d... to chyba jest cos nie tak😉

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To ma być rozwój to tylko pragnienie zdobycia większej kasy sprzedawcy zostają zmuszani do podnoszenia cen co daje większe zyski z prowizji ,dodatkowo wprowadzają kosztowne "przywileje dla sprzedawców" która tak naprawdę są tylko po to by podnieść słupki zysków ,własnych zysków.

oznacz moderatorów