anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dlugo trwa weryfikacja konta bankowego.

julita2601
#1 Nowicjusz#

Witam jak długo trwa weryfikacja? Wykonałem przelew wysłałem zdj dowodu  .czy mogę wpłatę  zwrocic kupującemu  gdy mam nie aktywne konto I jak długo to trwa ?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

@julita2601 Weryfikacja PayU trwa 3 dni robocze. Przelewy24 - 5 dni roboczych. Gdy masz nieaktywne konto, nie zwrócisz wpłaty kupującemu. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@julita2601 Cześć. Była to sprzedaż na Allegro Lokalnie, zatem jeśli chcesz zwrócić wpłatę kupującemu, poproś go o dane do przelewu i zleć zwrot bezpośrednio na jego rachunek bankowy. 

Do jutra Twoje konto do wypłat powinno zostać aktywowane, wtedy będziesz mogła wypłacić pieniądze na swoje konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Primoo83
#7 Wielbiciel#

Ja już  czekam dwa tygodnie na aktywacje konta.

Zrobiłem wpłatę  I cisza . 

Powinna być  decyzja negatywna  chociaż  A tu nic. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Primoo83 taka aktywacja trwa do trzech dni roboczych. W Twoim przypadku bardzo proszę wykonaj przelew weryfikacyjny, ponieważ z informacji otrzymanych od operatora wynika, że nie dokończyłeś tego procesu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krizolek
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, może Pani sprawdzić jak wygląda weryfikacja mojego konta do przelewów?? Zrobiłem weryfikację konta przelewem blikiem i tradycyjnie ,dane wysłane i cisza.Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krizolek W Twoim przypadku wypłaty są już zweryfikowane, jednak zleciłeś przelew do Operatora Przelewy24, a środki masz u Operatora PayU. 

Wykonaj przelew weryfikacyjny ponownie, tym razem do Operatora PayU 🙂 Zrobisz to tutaj:   https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/
​​​​W zakładce Środki i historia operacji wystarczy kliknąć: "Przejść do banku".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krizolek
#1 Nowicjusz#

Hej Ola .Dziękuję za odpowiedz . Ja już zrobiłem przelew weryfikacyjny do PayU 24.08 i zrobiłem go ponownie teraz,nie wiem może ktoś coś przeoczył i teraz będzie już z górki.

Pozdrawiam

Krzysztof

oznacz moderatorów

Toomaszewskii
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry czy istnieje możliwość zobaczenia na jakim etapie jest moja weryfikacja? Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A kiedy przelałeś 1.01zł?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Toomaszewskii Cześć 🙂 Zleciłeś przelew weryfikacyjny wczoraj, zatem najpóźniej do jutra Twoje konto do wypłat powinno zostać aktywowane. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

masweety
#1 Nowicjusz#

ja już czekam tydzien, prosba o pomoc

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@masweety Cześć. 🙂 Zweryfikujemy tę sytuację z operatorem i skontaktujemy się z Tobą mejlowo. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

masweety
#1 Nowicjusz#

dzieki za szybka odp, czekam 🙂

oznacz moderatorów