anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę nadać przesyłkę do paczkomatu Inpost z Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
DKforest
#1 Nowicjusz#

nie mogę nadać przesyłki z allegro lokalnie kupującemu , koszt nadania przez stronę Inpost to 12.99 kupujący zapłacił 8.99 za przesyłkę , co mam zrobić???

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Client:47295977
#11 Animator#
oznacz moderatorów
DKforest
#1 Nowicjusz#

dzięki ,ale problem jest w tym że nie wyświetla mi się opcja ,,przygotuj paczkę " wiec nie mage jej nadać 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DKforest już tłumaczę co się stało. Metoda dostawy, która kosztuje 8,99 zł i w której etykietę można wygenerować na Allegro Lokalnie nazywa się Allegro Paczkomaty Inpost i aby skorzystać z tej ceny i tej metody dostawy w formularzu wystawiania powinieneś zaznaczyć tą pierwszą opcję:
metody dostawy al.png

Natomaist Ty zaznaczłeś tą ostatnią opcję ale wpisałeś cenę 8,99 zł, dlatego kupujący kupił w takiej cenie, ale nie masz możliwości wygenerowania etykiety na Allegro Lokalnie. W tej sytuacji powinieneś wygenerować etykietę w Mangerze przesyłek, a na przyszłość udostępnić metodę dostawy Allegro Paczkomaty InPost i nadawać z poziomu Allegro Lokalnie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bendyk_rb
#8 Zapaleniec#

Witam, mam konto firmowe i tej opcji nie widzę, czy to znaczy, że tylko zwykłe konta mają możliwość wysyłania paczek inpost za 8,99?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bendyk_rb Nie widzisz tej opcji podczas dodawania opcji dostawy do oferty czy podczas próby nadania?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
bendyk_rb
#8 Zapaleniec#

Jak wystawiam przedmiot nie widzę opcji "Allegro Paczkomaty Inpost - 8,99".

Poza tym, Klient kupił przedmiot i w zakładce "Zamówienia od kupujących", po wpłacie pieniędzy przez Klienta, nie mam opcji nadania paczki inpost.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bendyk_rb Jeśli chodzi o brak opcji Allegro Paczkomaty Inpost do wyboru poczas wystawiania przedmiotu, prześlij zrzut ekranu, na którym ten problem będzie widoczny.

Druga sprawa - nie zobaczysz możliwości nadania paczki tą metodą, jeśli nie udostępnisz jej w ofercie i klient jej nie wybierze. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
bendyk_rb
#8 Zapaleniec#

opcje dostawy 1.pngopcje dostawy 2.png

Zrzuty ekrany wszystkich opcji dostawy przy wystawianiu przedmiotu.

"Druga sprawa - nie zobaczysz możliwości nadania paczki tą metodą, jeśli nie udostępnisz jej w ofercie i klient jej nie wybierze. " - Jakie to logiczne. To było głupie pytanie z mojej strony. 😉

oznacz moderatorów
bendyk_rb
#8 Zapaleniec#

Już dostałem odpowiedź, również z allegro, że konto firmowe nie ma opcji wysyłki za 8,99 zł.

Dziękuję za zainteresowanie moim problemem i pozdrawiam.

Rafał

oznacz moderatorów