anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać przesyłkę z Wysyłam z allegro?

Fasolkaaaaaaaa
#1 Nowicjusz#

Właśnie wszystko sobie opłaciłam i aktywowałam i nie mogę nadać paczki, gdyż sprzedany przedmiot nie pokazuje się w zamówieniach. Osoba kupująca wpłaciła pieniądze, a ja nie mam jak nadać paczki, ponieważ moja lista zamówień// rzeczzy które sprzedałam jest pusta. Pomocy 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

To w jaki sposób kupujący Ci zapłacił bezpośrednio na Twoje konto bankowe? 

Z Wysyłam z Allegro skorzystasz, jeśli masz konto firmowe. Dla wybranych metod dostawy nie musisz nawet zawierać umowy z przewoźnikiem

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Na jakim allegro sprzedalaś

@Fasolkaaaaaaaa  musisz chyba nadać paczkę prywatnie np Furgonetka lub Sendit. Chyba że kupujący wybrał paczkomat?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Fasolkaaaaaaaa na allegro lokalnie nadasz tylko paczkomat przez allegro 😞 wysyłam z allegro nie działa na lokalnie i trzeba mieć konto firma żeby z tego korzystać 😞

jak nie udostępniłaś allegro paczkomat za 8,99 zł to pozostaje Ci nadać bezpośrednio w paczkomacie lub przez menadżer paczkomaty 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Fasolkaaaaaaaa Na Allegro Lokalnie możesz nadać przesyłkę ze pośrednictwem Allegro tylko paczkomatem InPost - https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes... Pozostałymi metodami nadajesz tradycyjnie, poza Allegro.

Zamówienia masz tu; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Fasolkaaaaaaaa Wysyłam z Allegro jest dla kont firmowych, natomiast na przyszłość na Allegro Lokalnie przy wystawianiu oferty wybierz proszę metodę dostawy Allegro Paczkomaty InPost, wówczas będziesz mogła nadać przesyłkę bezpośrednio z Allegro Lokalnie. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat. 
Teraz możesz nadać tą przesyłkę przez Manager Przesyłek InPost, po zarejestrowaniu/zalogowaniu wejdź w zakładkę wyślij przesyłki, uzupełnij dane i wygeneruj etykietę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów