anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić kto licytuje na allegro lokalnie?

Client:56970216
#8 Zapaleniec#

Gdzie można sprawdzić kto licytuj i ile dał na allegro lokalnie ? Mogę tylko zakończyć licytację nic więcej

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

xyz96
#21 Demiurg#

Nie sprawdzisz tego. Po zakończeniu licytacji i po zapłacie za towar otrzymasz dane zwycięzcy licytacji. Nieopłacona licytacja odnowi Ci się automatycznie po pięciu dniach z ceną wywoławczą.

oznacz moderatorów

jablonki
#7 Wielbiciel#

Mam taką sytuacje, wystawiłem  aukcje i  pojawiła się jedna oferta kupna, lecz muszę zakończyć aukcję i odwołać ofertę. Czy po jej zamknięciu dostanę jakieś dane licytującego abym mógł napisać żeby nie płacił. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jablonki Najpierw odwołaj ofertę licytanta, a dopiero potem zamknij aukcję > nie odwrotnie.

oznacz moderatorów

firmakrzak
#10 Popularyzator#

@Ziolko39 Na allegro lokalnie nie da się odwołać oferty 😞

oznacz moderatorów

jablonki
#7 Wielbiciel#

W jaki spodób odwołać ofertę kupującego na allegro lokalnie ? słyszałem że nie da się tego zrobić 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@jablonki bo na Lokalnie się nie da odwołać. Jak chcesz to zakończ i skontaktuj się ze zwycięzcą i poinformuj go o całej sytuacji.

 

oznacz moderatorów

jablonki
#7 Wielbiciel#

Temu właśnie pytam czy jak zakończę aukcje i jest jeden licytujący to otrzymam jakieś jego dane żebym mógł się z kontaktować jeszcze przed finalizacją  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:56970216 Na AL nie możesz zakończyć licytacji, bo wówczas wygrywa ten, kto dał najwięcej w danej chwili.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ten co prowadzi na twojej aukcji ją wygrywa a kwotę którą widzisz jest jego maksymalną kwotą .

oznacz moderatorów

Client:56970216
#8 Zapaleniec#

To rozumiem . Chodziło mi o to kto licytuje  bo słyszałam że dużo osób później rezygnuję 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:56970216 Tak rezygnuje, dużo jest tu o tym wątków, zawsze możesz wystawiać na zwykłym Allegro: Screenshot_2021-02-01 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów

Client:56970216
#8 Zapaleniec#

Właśnie na zwykłym nie mogłam wystawić, Nie wiem czemu... 

oznacz moderatorów

ZM4
#7 Wielbiciel#

Nie pisz głupot , " szary"  sprzedawca nie wystawi na zwykłym Allegro , musi być przedsiębiorcą ( nawet jednoosobowym ) i podać NIP Allegro . Jeżeli chcesz wystawić produkt , to automatycznie Allegro.pl przekierowuje Cię na formularz sprzedaży Allegro lokalnie i nic z tym nie zrobisz , jesteś zmuszony sprzedawać na Allegro Lokalnie. A jakie to Allegro Lokalnie jest debilne to wiedzą wszyscy , którzy z niego są zmuszeni korzystać.  Oczywiście Allegro na wszystkie krytyczne uwagi ma delikatnie mówiąc " wywalone " , jakby nie można było przenieść w miarę przejrzystych i sprawdzonych zasad z Allegro.pl na Allegro Lokalnie  tylko trzeba było wymyślać coś bezsensownego . Życzę wszystkim cierpliwości na tym debilnym Allegro lokalnie .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ZM4 Sam chyba nie do końca znasz temat ,cały czas wystawiam na normalnym allegro jako osoba prywatna i jakoś nie widzę problemu .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ZM4 Oj głuposti piszesz może wystawiać.😁

oznacz moderatorów

ZM4
#7 Wielbiciel#

Masz rację , ja mam często takie przypadki ludzie licytują a potem nie płacą i  nabierają wody w usta i milczą . Jako sprzedający nie wiesz czy dostaniesz zapłatę czy nie i czy wystawiać dany produkt ponownie czy czekać jakiś czas na zapłatę . Niestety mamy takich delikatnie ujmując  nieuczciwych obywateli .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:56970216 Nie można sprawdzić kto licytuje > a najwyższą kwote zawsze widać > poprzednich ofert nie zobaczysz.

oznacz moderatorów