anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak z wrócić nie prawidlowy przedmiot na allegro lokalnie

LegiaGoll
#7 Wielbiciel#
  • Zostałem oszukany chce zwrócić przedmiot i odzyskać pieniądze. Brak kontaktu ze zprzedajacym ,nie mam adresu zwrotu jak mam odesłać przedmiot allegro protect chce dowodów na zwrot ,odesłanie przedmiotu. Jak mam je uzyskać ja sprzedający nie odpowiada a na allegro lokalnie nie ma pełnego adresu do zwrotu?
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Bo tam nie przysługuje prawo zwrotu, możesz zwrócić tylko za zgodą sprzedającego, Ale masz towar niezgodny i składasz reklamacje to za pomocą dyskusji, masz tu pomoc Allegro, tu sprzedający ma 24godz, na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

LegiaGoll
#7 Wielbiciel#

To już przechodziłem składałem wniosek allegro protect chce chce dowodów na odesłanie paczki. Jak mam zwrócić przedmiot Jak sprzedawca nie współpracuje nie odpowiada ,nie podaje adresu do zwrotu . ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież to należy wyjaśnić, pierwsz słyszę że AP uzależniało wypłatę z tego powodu, jak nie masz komu i jak: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  da się z tym coś zrobić?

oznacz moderatorów

LegiaGoll
#7 Wielbiciel#

Na ten moment musieliśmy wstrzymać Twój wniosek nr 249488-1715232688

Dlaczego?

We wniosku brakuje dokumentu, który potwierdza odesłanie przedmiotu do sprzedawcy.

Co dalej?

Prosimy, abyś przesłał w załączniku, potwierdzenie odesłania przedmiotu do sprzedającego, wtedy rozpatrzymy wniosek ponownie.

Tak napisali i co dalej ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@LegiaGoll Rozpocznij dyskusję ze sprzedającym. Jeśli po raz koleny nie odpowie, do sporu włączy się pracownik Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LegiaGoll
#7 Wielbiciel#

Tak też zrobiłem. Nie ma odpowiedzi od sprzedającego.

oznacz moderatorów