anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić imię na allegro?

MonteBambels
#8 Zapaleniec#
  1. Witam, podczas zakładania konta do imienia wkradła mi się autokorekta i zamiast Kacper, mam Kacperek.. Na początku tego nie zauważyłem, dopiero z czasem to zauważyłem, chciałem zmienić imię i odrzucano. 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MonteBambels Cześć. Zrobisz to w zakładce Dane konta (https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta/). W sekcji "Imię i nazwisko" wybierz "zmień":

Screenshot (4).png

W formularzu, który się wyświetli, wpisz swoje imię i wybierz z listy powód zmiany (błędnie podane dane), a następnie zapisz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MonteBambels
#8 Zapaleniec#

A jeszcze mam pytanie, da radę jakoś przyspieszyć weryfikacje przelewy24 czy jednak muszę poczekać te parę dni? Przelew 1.01zl zrobiłem wczoraj jakoś wieczorem

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MonteBambels Weryfikację przeprowadza Operator P24 i trwa ona około 5 dni roboczych, zatem proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MonteBambels
#8 Zapaleniec#

Jeśli dostałem zwrot z przelewy24 1.01zl to jeszcze muszę poczekać czy powinno być zweryfikowane? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MonteBambels Nie, zwrot nie jest równoznaczny z pozytywną weryfikacją. Sprawdź w tej zakładce czy dane do wypłat zostały zaakceptowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów