anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Jak zrobić zwrot prowizji w Allegro Lokalnie?

renovatio_87
#1 Nowicjusz#

Czyli jesli transkacja ostatecznie nie doszla do skutku, a wplata kupujacemu zostala zwrocona, to mimo wszystko nie ma opcji zwrotu naliczonej oplaty?

Odpowiedz
Ładowanie...

Jak zrobić zwrot prowizji w Allegro Lokalnie?

mazinho_2005
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. I z tego co widzę nie zwrócą .....

jak to można nazwać? Złodziejstwo 

Odpowiedz
Ładowanie...

ACCURON
#13 Ambasador#

a ja nic nie place mam akcje wakacje bez oplat juz na 3 koncie

Odpowiedz
Ładowanie...

adrian1999dpvolt
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Dołączam się do dyskusji.

Jak to nie naliczacie prowizji?? Sprzedałem towar na allegro lokalnie, niestety przedmiot zaginął i teraz ani nie mogę zwrócić pieniędzy, ani wystąpić o zwrot prowizji, którą naliczyliście. Może jest w stanie mi Pani pomóc. Licytacja zakończyła się 03.12.2020r. Wczoraj z 2h próbowałem znaleźć w/w opcję, niestety bezskutecznie.

Odpowiedz
Ładowanie...

Knowhere
#21 Demiurg#

@adrian1999dpvolt Zdecyduj się na jakąś wersję, bo w poprzednim poście w innym temacie widziałem aż trzy - "Niestety ale towar który sprzedałem, został skradziony czy tez zagubiony, nie ważne w sumie".

adrian1999dpvolt
#7 Wielbiciel#

Na co mam się zdecydować? Co ma do rzeczy ten cytat?  Muszę wycofać aukcję i nie ma tu żadnego matactwa, którego jak widzę się doszukujesz.  Jeśli nie umiesz odpowiedzieć na pytanie, to myślę, że Twój komentarz jest bez sensu.

Odpowiedz
Ładowanie...

Knowhere
#21 Demiurg#

@adrian1999dpvolt "Wczoraj z 2h próbowałem znaleźć w/w opcję, niestety bezskutecznie." - a konkretnie to jaką opcję?

Nie ja coś sugeruję, tylko sam piszesz w sposób, który może coś sugerować.

adrian1999dpvolt
#7 Wielbiciel#

w/w czyli wyżej wymienione. Co niby sugerować?? Dobrze, bez sensu rozkręcać dyskusje nie na temat.  Mam mega problem i na tym chciałbym się skupić.

Pozdrawiam

Odpowiedz
Ładowanie...

Knowhere
#21 Demiurg#

@adrian1999dpvolt Żeby zwrócić pieniądze kupującemu, to najpierw musisz je sobie wypłacić na rachunek bankowy (lub zwrócić ze swoich, bo te które masz w allegro finanse nie przepadną) https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-...

O zwrot opłaty transakcyjnej możesz wystąpić przez ten formularz https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d ale nie wiem czy w takim przypadku Ci ją zwrócą, bo do finalizacji transakcji nie doszło z Twojej winy.

adrian1999dpvolt
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za konkretne informacje.

Odpowiedz
Ładowanie...

Knowhere
#21 Demiurg#

@adrian1999dpvolt Nie ma za co.

k-capek
#8 Zapaleniec#

Żenuła 😞

Odpowiedz
Ładowanie...

mwmonety
#19 Nestor#

@plusant Ale Lipa jest portalem stworzonym tak by kasowało zyski z obsługi transakcji tak to nazywają a na nasze to zwykłe dojenie prywatnego sprzedawcy który nie może liczyć na ochronę 

Odpowiedz
Ładowanie...

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mwmonety, AL jest spoko póki wystawia się jako ogłoszenia, bo niby po co inaczej? 🙂
Czyli, po co dawać opcje Kup Teraz albo Licytacje, skoro kupujący ma kontakt, niech pisze/dzwoni.

Odpowiedz
Ładowanie...

ACCURON
#13 Ambasador#

zeby bylo widoczne na allegro

Odpowiedz
Ładowanie...

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ACCURON, czyli twierdzisz, że moich ogłoszeń z AL nie ma na Allegro?
Zaskoczę cię, są 🙂

Patryk0701_0-1595769266811.png

Odpowiedz
Ładowanie...

ACCURON
#13 Ambasador#

jak idzie sprzedaz na lokalnie

Odpowiedz
Ładowanie...

konto zamknięte
Nie dotyczy

Tak samo jak na zwykłym Allegro, z tym, że ludź zadzwoni/napisze i dogada warunki odbioru/wysyłki. Jak sprzedasz 3 rzeczy na allegro, to na AL sprzedasz 4, bo 9zł prowizji odpadnie 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Nie do końca to jest najlepsze rozwiązanie ja sprzedaje jako osoba fizyczna na Allegro.pl 😉 

Odpowiedz
Ładowanie...

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Natomiast rzeczywiście na AL mam tylko "ogłoszenia tablicowe" z wiadomej przyczyny... 

Odpowiedz
Ładowanie...