anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient dostał wysyłkę za 0 zł, a ja musiałem zapłacić za paczkomat

MAMY ROZWIĄZANIE!
wrzosma
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem przedmiot na Allegro Lokalnie. W mojej ofercie była opłata za paczkomat i taką opłatę poniosłem.

Natomiast otrzymałem zapłatę od Kupującego z kwotą 0 zł za przesyłkę do paczkomatu (promocja Allegro?).

Czy to będzie wyrównane? Czy wychodzi na to, że Sprzedający opłacają promocję?

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
xyz96
#21 Demiurg#

@wrzosma Może chodzi o to?

Wystarczy, że wystawisz przedmiot na sprzedaż przez aplikację mobilną Allegro Lokalnie i określisz cenę  dostawy na kwotę nie wyższą niż 11 zł.

Wszystkie Twoje ogłoszenia, które będą miały dostawę w takiej kwocie, oznaczymy specjalną ikoną “dostawa 0 zł”. Jeśli klient kupi Twój przedmiot, on nie zapłaci za dostawę, a Ty otrzymasz od Allegro Lokalnie pełną kwotę- cenę przedmiotu wraz z kosztem dostawy, jaki ustawisz podczas wystawiania przedmiotu.

Promocja obejmuje pierwszych pięć sprzedanych przez Ciebie przedmiotów. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

https://zobacz.allegrolokalnie.pl/aplikacja-mobilna#chce-wysylac-za-darmo-na-czym-polega-promocja-

oznacz moderatorów
wrzosma
#7 Wielbiciel#

Tylko, że ja dostałem od Allegro kwotę zakupu, w tym 0 zł za przesyłkę.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
wrzosma
#7 Wielbiciel#

Aha, i nie wystawiłem przedmiotu przez aplikację mobilną.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@wrzosma @ ile zapłaciłeś za wysyłkę i czy wysłałeś przez allegro paczkomat inpost?

oznacz moderatorów
wrzosma
#7 Wielbiciel#

8,99 zł. Wysłałem poprzez przycisk "Pobierz etykietę" w sekcji "Zamówienia od kupujących"

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A ten zapis

Promocyjna dostawa zostanie rozliczona za pośrednictwem Konta przez uznanie narzędzia rozliczeniowego Uczestnika Promocji w ramach sekcji Allegro Finanse w ciągu 3 dni roboczych

może wiozłeś udział w promocji i nawet o tym nie wiesz.

Albo allegro się walnęło. Może moderacja coś naświetli

oznacz moderatorów
wrzosma
#7 Wielbiciel#

Minęły 3 dni robocze i nie mam uznania w sekcji Allegro Finanse na kwotę 8,99 zł

oznacz moderatorów
Sierkaa
#8 Zapaleniec#

Szukaj

Allegro/sprzedaz/finanse/środki i historia operacji

Tu masz wpłatę od kupującego payU i wyżej korektę payU na kwotę +8.99zl

W allegro finanse/rozliczenia allegro masz Tylko opłaty za sprzedaż i wystawienie i wysyłkę. 

oznacz moderatorów
Sierkaa
#8 Zapaleniec#

IMG_20211015_215720.jpg

 cos takiego

oznacz moderatorów
Sierkaa
#8 Zapaleniec#

ja mam taki sam przypadek , klient kupił przedmiot za 15zł i przesyłke 0zł.

pobrałem etykiete i wysłałem a allegro pobrało sobie za wysyłke 8.99zł.

tez w opcji wysyłki nie miałem paczkomatu za 0zł tylko 8.99zł. teraz wyszło ze sprzedałem nie za 15zł tylko 6zł minus opłata za sprzedaz wiec wyszło 5zł.

oznacz moderatorów
Sierkaa
#8 Zapaleniec#

musze skorygowac wpis. 

w rozliczeniach allegro jest wpłata 15zł i korekta 8.99zł wiec dostałem na konto 23.99zł.

jest ok

oznacz moderatorów