anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto prywatne a prośba o weryfikację firmy

michalxx1
#1 Nowicjusz#

Posiadam konto prywatne, ale po sprzedaży na allegro lokalnie przy próbie wypłacenia środków system prosi mnie o weryfikację konta firmowego, abym mógł przelać środki. W jaki. sposób to naprawić? PS. nie chcę mieć konta firmowego na tym profilu allegro. 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@michalxx1 może kliknąłeś zmianę na firmowe ?

Poprosimy o wsparcie  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

michalxx1
#1 Nowicjusz#

Możliwe że kilka dni temu przez pomyłkę kliknąlem na zmianę, ale nie chce mieć konta firmowego. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@michalxx1 poczekajmy na dziewczyny coś podpowiedzą 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@michalxx1   Coś mi się widzi że źle interpretujesz komunikat.

Żeby wypłacić pieniądze  jest taka firma, nazywa się PayU  i druga Przelewy24  i  te firmy wymagają  ponownej weryfikacji żeby przypadkiem nie wypłacić pieniędzy osobie nieznanej.  Jest to konieczne bo potem (na koniec roku) trzeba  cię  jeszcze zgłosić  do Urzędu Skarbowego,  albo nasłać windykatorów jeśli nie opłacisz prowizji dla Allegro.

Konto firmowe też ma takie wymagania, ale nie przejmuj się komunikat jest taki jaki widać, a weryfikację wykonać trza...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powinno być widać że zmieniasz konto ale zapytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michalxx1 Twoje konto jest kontem zwykłym i aby wypłacić środki powinieneś aktywować konto do wypłat. Możesz to zrobić mając konto zwykłe, nie wymaga to zmiany konta na firmowe. 
Tutaj instrukcja jak aktywować konto do wypłat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów