anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto zablokowane na zawsze

Client:119621100
#7 Wielbiciel#

Hej dziś dostałem info o zawieszeniu konta allegro.

Dzień dobry,

informujemy, że zawiesiliśmy Twoje konto z powodu sankcji nałożonych na inne Twoje konta w Allegro. Nie otrzymałeś zgody na korzystanie z kolejnego konta w Allegro, doszło zatem do naruszenia art. 8.7 Regulaminu Allegro.

Wszystkie wystawione przedmioty na Twoim koncie zostały automatycznie usunięte, a aktualne oferty kupna na przedmioty innych Użytkowników anulowane.

Ten e-mail został wysłany automatycznie przez serwis Allegro. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Administratorami Allegro za pomocą odnośnika do formularza kontaktowego: Formularz kontaktowy

Uwaga! Prosimy, nie używaj opcji „Odpowiedz”, ponieważ tak wysłana wiadomość do nas nie dotrze.

 

Tak prawdę mówić to nie wiem za co zablokowali mi te konto, ponieważ korzystałem z komputera kolegi tylko że im trudno jest w to uwierzyć. Ja zostałem zablokowany i on też, on nawet nic nie sprzedawał a już został. Ciągle myślą że to jedna osoba i ciężko im sprawdzić weryfikację kont bankowych, ale znając allegro to i tak powiedzą że to jedna osoba ma dwa konta bankowe na dwa inne imiona i dwa inne nazwiska  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

br.
#21 Demiurg#

Jeśli obydwa konta są zweryfikowane i nie ma innych zastrzeżeń to masz sprawę do wyjaśnienia.

Zwyczajnie napisz że nie stać cię na własny komputer i korzystacie z sąsiadem z wspólnego komputera jednak  każdy z was ma odrębny adres email, osobne konto Allegro, konto bankowe mimo że posiadacie ten sam adres IP (Internet Protokol) i ten sam adres MAC.

Wypadałoby jeszcze napisać że nie popełniliście żadnych wykroczeń w świetle regulaminu Allegro i zobowiązujecie się przestrzegać regulamin.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Uzupełnienie:  jeżeli usiłowałeś założyć inne konto mimo blokady poprzedniego konta czyli  chciałeś przechytrzyć dział bezpieczeństwa to obawiam się że chyba nikt nie potrafi ci pomóc.

Jedyne wyjście zmiana numeru pesel, nazwiska....  etc..

oznacz moderatorów