anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś zaoferował kosmiczne kwoty w aukcji na lokalnie...

SigmaAukcje
#8 Zapaleniec#

Jakiś cymbał w kilku moich aukcjach zaoferował po kilkadziesiąt tys. zł.

Co z takim delikwentem można zrobić?

Screenshot_2023-09-05-15-27-15-368_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SigmaAukcje napisał bym pozwać, zgłosić allegro ale to nic nie da, żeby kupować można założyć konto  na fikcyjne dane i nic nie zrobisz 🙂

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Ponowie prośbę o weryfikację kupujących !!!

Łamiecie własny regulamin 😞

"2.15. Spółka stosuje mechanizmy, których celem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa Transakcjom oraz innym usługom świadczonym w ramach Allegro z których Użytkownik korzysta".

Czemu jedna strona transakcji umowy ma zweryfikowane dane a druga może bzdury wypisywać ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SigmaAukcje Cześć, zgłosiłam już tego kupującego, dzięki za sygnał. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@ko_alka  Samo zgłoszenie to zamiatanie problemu pod dywan.  Jesteśmy bardzo ciekawi czy klient poniesie jakiekolwiek konsekwencje, nie wspominajmy o blokadzie konta bo wiadomo że jutro konto założy sobie nowe.

Proszę napisać wyraźnie czy taki "oferent"  poniesie jakiekolwiek konsekwencje.

oznacz moderatorów

SigmaAukcje
#8 Zapaleniec#

Zgloszenie zgłoszeniem. Ale nurtuje mnie pytanie dlaczego nic z takimi delikwentami nie robicie? 

Najpierw czekałem 7 dni na zakończenie aukcji. Teraz przez takiego cymbała mam czekać kolejne 5 czy przypadkiem nie wybierze odbioru osobistego i naliczy mi się prowizja w tysiącach o zwrot której będę musiał składać wniosek. 

A potem kolejne 7 po wystawieniu aukcji ponownie i oczywiście inny lub ten sam baran znowu zrobi coś podobnego???

To był z całą pewnością pierwszy i ostatni raz kiedy wystawiłem coś na lokalnie dopóki Allegro nie wprowadzi tam takich zasad jak na głównym Allegro.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@SigmaAukcje "Ale nurtuje mnie pytanie dlaczego nic z takimi delikwentami nie robicie? " - a po co? Kupuje? Prowizja się zgadza o co Ci chodzi. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@SigmaAukcje  Nie licz na to że coś zmienią, nie zmienią bo to kopalnia pieniędzy.  Masz dużą kwotę więc może będziesz się odwoływał, ale większość drobnych sprzedających nawet nie wie że można występować o zwrot prowizji,  często nawet nie wiedzą że mają naliczone i płacą po miesiącach dla windykacji.

A ludzie udostępniają odbiór osobisty bo to "lokalne"  Nie rozumieją że nawet sama nazwa "lokalne" to  kłamstwo, nawet porządnie lokalizacji nie można sobie ustawić.

oznacz moderatorów