anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupijący chce zwrot pieniędzy Allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
JurekzOgurek
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Witam sprzedałem pc, za 200 zł, na lokalnie, jestem osobą prywatną. Kupujący się rozmyślił i chce zwrot kasy na blika. A ja już kasy nie mam. Muszę mu oddać czy nie mam takiego obowiązku?

Bo już spakowałem i będę dziś wysyłać.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
JurekzOgurek
#8 Zapaleniec#

Dodam, że napisałem w treści ogłoszenie że nie przyjmuję zwrotów.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jako osoba prywatna nie masz obowiązku przyjmować zwrotów. Jest to nawet wyraźnie napisane w ofertach przez allegro, po prawej. Przynajmniej kiedyś było. Ja bym mu jeszcze zrzut z tego w odpowiedzi dała, żeby wiedział na pewno, że widział co brał. Inna sprawa, ze może potem zacząć kombinować np z nieodebraniem przesyłki czy lipnymi reklamacjami...

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@JurekzOgurek ważne czy ,,się rozmyślił ,, czy podaje jakiś konkretny powód bo jak to pierwsze to odeślij go do opisu oferty .

oznacz moderatorów
JurekzOgurek
#8 Zapaleniec#

Napisał że żona będzie zła

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@JurekzOgurek to niech sobie żonę zmieni 😁 . Porób sobie screeny z konwersacji z klientem i zachowaj ... ot , na wszelki wypadek .

oznacz moderatorów
JurekzOgurek
#8 Zapaleniec#

To wysyłam dziś i tyle. Dzięki za odpowiedzi i miłego dnia.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Nie musisz się na zwrot godzić. Zanim wyślesz zrób zdjęcia i nakręć filmik że działa komp. Spakuj pancernie i wyślij. To już jego towar nie odbierze to będzie szukał po magazynie paczek niedoręczalnych przewoźnika. Sprzedaż prywatna czyli ryzyko uszkodzenia towaru przechodzi na niego z chwilą wydania paczki przewoźnikowi.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@JurekzOgurek jest tylko jeden problem i musisz to wziąć pod uwagę, klient będzie szukał dziury w całym .

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria dlatego poleciłem najpierw zebrać ewentualny materiał dowodowy

oznacz moderatorów