anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący kupił przedmiot i nie zapłacił...

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gego1993
#7 Wielbiciel#

Kupujący kupił przedmiot na allegro lokalnie z opcją odbioru osobistego. Skontaktowałem się pod numerem podanym w danych kupujacego jednak po kontakcie dowiedziałem się że ta osoba nic nie kupiła i że to jakiś oszust założył konto na nią... Prowizja została naliczona, moja aukcja już nie widnieje a też miałem opłacony pakiet promocji na allegro lokalnie i allegro... Moje pytanie co teraz, gdzie to zgłosić pierwszy raz mam taką dziwną sytuację.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Trudno odzyskać prowizję z tą formą dostawy>odbiór osobisty ale o zwrot prowizji piszesz tu, załącz jakiś dowód że do transakcji nie doszło: jak możesz to nie udostępniajhttps://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...  tej formy dostawy.

oznacz moderatorów
Gego1993
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedz właśnie tak zrobiłem i skorzystałem z opcji telefonicznej. Szybko i sprawnie zwrócono mi prowizje i kupujący został zablokowany bo już dostali kilka wiadomości właśnie w sprawie jego oszustw... Wychodzę z założenia że nie ma sensu zaznaczać opcji "odbiór osobisty" bo to loteria czy nie będzie jakiegoś kolejnego oszusta albo czy ktoś się nie rozmyśli 😄

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Niestety na Allegro Lokalnie nie wprowadzono jeszcze tak "innowacyjnej" funkcjonalności jak bezpieczeństwo 🤣 A udostępnianie odbioru osobistego lub przesyłek za pobraniem, to już totalna jazda bez trzymanki.

oznacz moderatorów