anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący, nie chce zapłacić za przedmiot....

MAMY ROZWIĄZANIE!
Japovsky
#8 Zapaleniec#

Witam, mam wrażenie, że kupujący (edit) SPECJALNIE licytuje i wygrywa aukcje, po czym nie ma nawet ZAMIARU za nie zapłacić :(((
Niestety regulamin Allegro Lokalnie jest totalnie dziurawy w tej kwestii, i głosi, że jeśli kupujący w przeciągu 5 dni nie zapłaci, transakcja przestaje być wiążąca ..... to jakiś absurd.....

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79179573 No cóż, tak to już jest, gdy jest się świeżakiem, który nigdy nic nie wystawił na allegro (przynajmniej z tego konta), ale do psioczenia na sprzedających (mimo, że nigdy nie był w skórze żadnego) to jest pierwszy😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Moim zdaniem milion kombinatorów, brak komentarzy, bark niemal wszystkiego, nie wiadomo, od kogo kupujemy, brak danych firmy, brak informacji o zwrotach i reklamacjach, często brak zakupu w zakładce Kupione po 5 dniach, gdy zapłacimy poza AF, a tym samym problemy z POK - jednym słowem powrót do jaskini. allegro.de nie było aż tak tandetne, a jednak legło.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@xyz96 Zgadzam się, że AL to taki powrót do jaskini. Z tym, że kupujący nowe towary od legalnych firm nie będą musieli nawet do tej jaskini zaglądać. Znajdą to, czego potrzebują na "dużym" Allegro - ze wszystkimi dobrodziejstwami wynikającymi z ustawy o prawach konsumenta.

A jaskinia będzie miejscem dla jaskiniowców i poszukiwaczy przygód liczących się ze sporym ryzykiem utraty pieniędzy i czasu. Mnie taki podział pasuje.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
atexim
#9 Pomysłodawca#

Allegro to porażka a tym bardziej allegro lokalne. Kompletny brak ochrony sprzedających. Kupujący nawet robiąc wałki ma więcej praw niż sprzedający.

oznacz moderatorów
annazemo
#8 Zapaleniec#

dokładnie mało tego miałam takie licytacje a ponieważ staram się iść na rękę kupującym w formie przesyłek zaznaczyłam wysyłkę z płatnością przy odbiorze kupujący nie odebrał przesyłki a ja zapłaciłam za wysyłkę i powrót paczki straciłam pieniądze i nikt nawet allegro mi tego nie zrekompensowało

oznacz moderatorów
mitsou1
#9 Pomysłodawca#

Kolejny taki przypadek. Dlaczego na płatność jest aż 5 dni? 5 dni z okresu opłaconej promocji przepada, bo rzecz jest rzekomo "sprzedana". Łatwo sobie wyobrazić sytuację, kiedy ktoś złośliwie blokuje sprzedającego. Czy Allegro coś z tym zrobić?

oznacz moderatorów
yti1965
#8 Zapaleniec#

Też mi się to przytrafiło. Jeżeli ktoś wylicytuje za nisko to też nie mam obowiązku wysyłki?

Albo równe traktowanie, albo spadajcie na szczaw.

oznacz moderatorów