anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał paczki

Client:103932397
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, sprzedałem ostatnio kabel USB na allegro lokalnie. Kupujący zapłacił, ale paczki z paczkomatu InPost nie odebrał (jutro paczka wróci do mnie) i zastanawiam się, czy lepiej zostawić paczkę w paczkomacie i napisać kupującemu, żeby szukał swojej przesyłki w magazynie przedmiotów niedoręczonych u przewoźnika (jestem osobą prywatną, więc z tego co wiem to nie mam obowiązku jej przyjąć) czy może ją przyjąć i dogadać się jakoś z kupującym (już prubowałem do niego pisać przez chat allegro, ale on nie odpisuje).

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103932397 Konsultuję to z odpowiednim zespołem. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Możesz go powiadomić o tym że paczka wróciła do Ciebie i jak chce to możesz mu wysłać po ponownym opłaceniu kosztów lub może sobie odebrać osobiście.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:103932397 możesz i tak i tak w zależności czy chcesz być uprzejmy zastosujesz wariant 2 lub nie. Zwrotów przyjmować nie musisz jak odbierzesz ma ci opłacić ponowną wysyłkę lub przysłać opłaconą etykietę. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103932397 Sugeruję, żebyś odebrał paczkę i ewentualnie po kontakcie z kupującym możesz nadać ją ponownie - tym razem z zastrzeżeniem, że jeśli paczki nie odbierze, to Ty odstępujesz od umowy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów