anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

licytacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
januszwaliszesk
#9 Pomysłodawca#

witam czy może mi ktos powiedzieć co sie dzieje z licytacjami bo to już plaga!!!!! wygranej licytacji licytujący nie wykupuje bawi się licytacją i wygrywa i nie ma zamiaru finalizować czy w tym przypadku można coś zrobić zeby licytujący poniósł jakieś

kosekwecje

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@januszwaliszesk Cześć. Kupujący na Allegro Lokalnie mają 5 dni na opłacenie zamówienia. Monitorujemy sytuacje i jeśli jakiś klient regularnie nie finalizuje transakcji, to nakładamy blokadę na jego konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka Tylko, że za chwilę ten sam osobnik zakłada nowe konto z innym mailem, na dane wzięte z sufitu > i może spokojnie bawić się dalej > dobrze o tym wiesz, że te blokady pojedynczych kont mają 1% skuteczności > pamiętasz pewnie ile razy pojawiały się konta z nickami xxxxxx jrco 

oznacz moderatorów
januszwaliszesk
#9 Pomysłodawca#

blokujecie ale moje poprzednie licytacje tez nie opłacone i tak nie robią sobie nic z tego

oznacz moderatorów
januszwaliszesk
#9 Pomysłodawca#

to i tak nic nie daje mi już 4 licytacje jakiś **piiip**iarz spieprzył wygrał i zero odzewu i to nie tylko umie ale jest takich dożo!!!!! powinniście cos z tym zrobić zbyt długi czas jest na opłacenie licytacji wystarczyło  by 48 godzin

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nic nie poradzisz ,póki nie będzie odpowiednio "motywujących" kar za bawienie się w zakupy to taki proceder zawsze będzie .

oznacz moderatorów
januszwaliszesk
#9 Pomysłodawca#

Guzik... robicie sprawa zgłaszana w lutym i co????? i nic zero załatwienia sprawy i tak jest wasze monitorowanie licytacji, Kpina!!!!

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@januszwaliszesk 

Nic się nie dzieje. Cały czas jest bombowo (tu miało być inne słowo). Nic się nie zmieni tak długo jak konto na Allegro będzie się zakładać na podstawie adresu e-mail.

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Ale po co wprowadzać kary? Można by wprowadzić prowizje dla kupujacych za obsługę wygranej a nieopłaconej licytacji np. 5 zł. Za recydywę dajmy na to od drugiej nieoplaconej licytacji.

oznacz moderatorów