anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Logowanie z nieznanego urządzenia

Client:90452435
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie drugi dzień z rządu gdy wchodzę na allegro mam w zakładce z zalogowanymi urządzeniami logowanie z urządzenia nieznanego i drugi dzień z rzędu wylogowuje to urządzenie i tak się pojawia hasło zmienione wczoraj weryfikacja włączona od wczoraj a dzisiaj tak czy siak było logowanie można sprawdzić o co chodzi? Ktoś się loguje na moje konto czy jak? Logowanie zawsze występuje minutę przed tym jak wejdę na allegro czy to jakiś błąd czy jak? 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:90452435
#7 Wielbiciel#

Już wczoraj zrobione a i tak dzisiaj znowu było logowanie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A tylko Ty korzystasz z tego konta? wygląda jakby to Twoja robota! Jak podczas logowania nie dodasz go do zalogowanych i przy każdym logowaniu podajesz kod to tak to działa.

oznacz moderatorów

Client:90452435
#7 Wielbiciel#

No tak zalogowane jest moje urządzenie z którego obecnie ciągle korzystam i te drugie,podpisane jako nieznane,pierwsze się zgadza i jest podpisane drugie już nie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przez cały ostatni czas tylko z jednego i z niego się nie wylogowujesz ?

oznacz moderatorów

Client:90452435
#7 Wielbiciel#

Jestem ciągle zalogowany na swoim koncie nie wylogowuje się nie podaje żadnych kodów jestem ciągle zalogowany.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie to ty z równoległej rzeczywistości tylko serwer allegro jest jeden

oznacz moderatorów

Client:90452435
#7 Wielbiciel#

Pewnie tak 

oznacz moderatorów

Client:90452435
#7 Wielbiciel#

IMG_1207.png

O i kolejny raz 🙃

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wyloguj ze wszystkich i zaloguj się od nowa z dwustopniowym.

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@Client:90452435  Do mnie nikt się nie włamał, korzystam tylko i wyłącznie z aplikacji, a na koncie firmowym z przeglądarki na smartfonie.  Też mam niby zalogowane inne urządzenie, więc to na pewno nie włam 😄 

 Screenshot_20240305-232829.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Też tak uważam.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Każda aplikacja widoczna jest jako osobne urządzenie. Przez aplikację mam na myśli nie tylko apkę mobilną, ale też przeglądarkę na kompie czy telefonie. Może to też być logowanie po API, np przez menedzer paczek Inpostu (jak ma się połączone konto), czy system do zarządzania aukcjami (np. Baselinker).

oznacz moderatorów

Client:90452435
#7 Wielbiciel#

Nie mam połączonego żadnego InPostu ani nic z tych rzeczy po prostu jestem zwykłym kupującymj

oznacz moderatorów

Client:90452435
#7 Wielbiciel#

Jakiś moderator sprawdzi to? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90452435 Proszę, napisz do nas w tej sprawie przez formularz. Nie mam możliwości poruszania kwestii bezpieczeństwa konta na forum

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów