anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem nie mogę wypłacić pieniędzy z Allego lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem  co inni użytkownicy na Allegro Lokalnie. Rozliczam się przez PayU, mam aktywne wyplaty PayU i  dostępne środki do wypłaty  na AL ,a jednak przycisk od wypłat jest na szaro i nie da się wypłacić środków. Jestem na Allegro  ponad 15 lat i zawsze realizuje rozliczenia przez PayU.  Moje rozliczenie dla A.Lokalnie za obsługe transakcji opłaciłam również przez PayU,  trwało to kilka minut., a jednak moich pieniędzy ze sprzedaży w drugą stronę nie mogę odzyskać. Problem z wypłatą środków Z 3 TRANSAKCJI trwa już ponad tydzień a sytuacja nadal  nie rozwiązana. Moze moderator się wypowie. Pozdrawiam Jogi_62

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
gsyART
#11 Animator#

a nie jesteś zalogowana na lokalnie innymi danymi niż na zwykłym koncie?

Jeśli tak to zaloguj się na zwykłym koncie jak i na lokalnie tymi samymi danymi.

oznacz moderatorów
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

Mam konto powiązane ,  ten sam Nick i login...i zawsze robię transakcje kupna - sprzedaży przez PayU i jest tylko problem z wypłata środków na AL Lokalnie. Zrobiłam przelew przez PayU  Rozliczyłam obsługę sprzedanych produktów  dla Al.Lokalnie,a  kupujący na podglądzie zapłacili za towar przelewem ,i są rozliczeni w sprzedanych transakcjach ,produkty zapłacone i odebrane 

oznacz moderatorów
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

ŚRODKI od 15 Maja 2023 do wypłaty 

324,99 zł

ŚRODKI PAYU

324,99 zł
 

Moderator Allegro odpowie ?

Dlaczego nie mogę wypłacić/?

Środki wypłacane automatycznie-ustawiona opcja

WYPŁAĆ DOSTĘPNE ŚRODKI-  nie reaguje klawisz na wypłatę
Czekam na reakcje kompetentnego Moderatora Allegro

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jogi_62 konsultuję Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Problem z wypłatą środków wciąż nie rozwiązany. Nadmieniam, że wszelkie operacje zakupów i sprzedaży przez PayU do tej pory były bez zastrzeżeń, jednak wypłata środków z sprzedaży nadal zablokowana. Proszę o info co się dzieję.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jogi_62 środki posiadać na saldzie PayU, a weryfikację przeszłaś dla Przelewy24. Musisz wykonać odrębną weryfikację dla PayU. Zrobisz to tutaj.  Przelewu do PayU w przeciwieństwie do Przelwy24 nie da się zrealizować szybką wpłatą, więc należy ręcznie przepisać dane do przelewu. Wszystkie duże i małe litery w tytule muszą pozostać niezmienione.  🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów