anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie.

Idź do rozwiązania
#21 Demiurg#

@Ewa0523 "Proszę wybaczyć, ale nie jesteśmy na Ty. Nie wiem czemu zwracacie się tak nie elegancko do innych."

"w dyskusjach, zwłaszcza w Usenecie i na forach internetowych zwraca się po nicku lub imieniu, jeśli rozmówca wyraża na to zgodę. Nigdy samym nazwiskiem. Nie należy się obrażać, jeśli ktoś zwraca się do drugiego użytkownika „per ty”, a nie w formie grzecznościowej, i nie należy się obawiać używania takiej bezpośredniej formy"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta#Zalecenia_netykiety

PS "Nie" z przymiotnikami piszemy łącznie😉

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Też musiałem wygenerować przesyłkę na Inpost oczywiście droższą o 3zł. To jest zwykły przekręt. Piszą, że pracują nad rozwiązaniem problemu, tylko którego. Bo taki skrypt rozwiązuje jedna osoba w jeden dzień, a nie 3 tygodnie. Na setkach przesyłek to są ogromne pieniądze.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

Być może się mylę, ale chyba chodzi im o to by jak najdłużej przytrzymać pieniądze na kontach allegro. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ola, odpowiesz na pytanie?😏

Idź do rozwiązania
Moderator
Moderator

@Knowhere Oczywiście, ale o kwestii ewentualnych zwrotów pieniędzy za niewykorzystane etykiety pisałam jeszcze przed Twoim pytaniem. Konsultuję ten temat z właściwym zespołem i jak tylko otrzymam od nich odpowiedź, wrócę do Was od razu z informacjami. 

Ola
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Witam

Nie mogąc wydrukować dwóch etykiet do wysyłki InPostem przedmiotów sprzedanych na Allegro Lokalnie, zdecydowałem się na zapłacenie za usługę InPost.

Oczekuję, że Allegro zwróci mi poniesiony koszt wysyłki alternatywnym kanałem alternatywnym w stosunku do niedziałającej opcji AllegroLokalnie-InPost!!!

Proszę o informację, w jakim sposób mam odzyskać pnieniądze za alternatywną usługę!

Tomasz

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Skoro od tygodnia Allegro nie jest w stanie uporać się z tak prostą usterką i nie dają znać na jakim są etapie (pomimo zapewnień) - to zakładam że odzyskanie od nich pieniędzy będzie drogą przez mękę. Ja kontaktowałam się z kupującym na mojej aukcji który czeka już prawie tydzień na wysyłkę - i nie odpuszczę - będziemy walczyć z Allegro

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

Wysłałem już 8 przesyłek za które na stronie inpostu zapłaciłem więcej niż zapłacili kupujący za allegro paczkomat. Zwróciłem się do allegro o zwrot różnicy. Dwa dni i sprawa załatwiona . Wczoraj otrzymałem kase od allegro.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Czy problem z generowaniem etykiet został już rozwiązany?

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Moderator
Moderator

Drodzy Sprzedający,

zgodnie z obietnicą, wracam do Was z informacją w sprawie zwrotu poniesionych kosztów za nadanie przesyłki do Paczkomatów Inpost. Wszystkich Sprzedających, którzy od 04.12 nie mogli wygenerować etykiety przez nasz system i musieli nadać przesyłki na własny koszt, prosimy o kontakt z nami przez ten formularz. Do zgłoszenia prosimy o dołączenie również potwierdzenia poniesionych kosztów, to pozwoli nam szybciej zweryfikować Waszą sprawę.

Ola
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Dalej jest problem? Od wczoraj nie mogę utworzyć etykiety. Ciągle kręci się kółko i nic się nie dzieje. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam ten sam problem i nie mogę wydrukować etykiety ale zauwarzyłem że kupujący nie ma podanego w danych adresu e-mail a bez tego nie da się nadać paczki. Poprzedni kupujący u mnie miał podany adres e-mail i wszystko się udało. Może tu jest problem. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Można to sprawdzić w zamowieniach kupujących. Czyli odbiorca. Mają być podane dane, nr Tel i adres e-mail. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ Czy awaria już usunięta?

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Moderator
Moderator

@Ewa0523 Jeśli nie możesz nadać etykiety, napisz proszę do nas przez ten formularz.

Ola
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

???????? 

Odpowiedz
Ładowanie...

Sprzedałam gogle na alegro lokalnie ,transakcja opłacona, ale nie ma etykiety wysyłkowej.

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam gogle na alegro lokalnie ,transakcja opłacona,zamówione in post , ale nie ma etykiety wysyłkowej, nie wyswietla sie tak jak u innych kt.

[edycja] 

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Sprzedałam gogle na alegro lokalnie ,transakcja opłacona, ale nie ma etykiety wysyłkowej.

Idź do rozwiązania
#21 Demiurg#

@stani12 usuń dane kupujacego bo udostępniasz je publicznie 😞

A udostępniłeś allegro paczkomat przy wystawianiu zgodnie z instrukcją 

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

________
Κώστας
Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Sprzedałam gogle na alegro lokalnie ,transakcja opłacona, ale nie ma etykiety wysyłkowej.

Idź do rozwiązania
#21 Demiurg#

@stani12 Sporo osób zgłasza ten problem, nadaj bezpośrednio ze strony InPost. Będzie nieco drożej, ale nadasz bez problemu. Reklamację złóż do Allegro - niech Ci oddadzą różnicę.

Odpowiedz
Ładowanie...