anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Petbla
#9 Pomysłodawca#

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie. Po wpisaniu wszystkich danych klikam na utwórz etykietę i system się zawiesza. Kółko się kręci i nic. Już to próbuję kilka godzin. Ktoś ma taki sam problem?

oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214
aniaaneczka2224
#7 Wielbiciel#

U mnie ten sam problem. Akceptuje regulamin a ciągle mnie cofa do wyrażenia zgody 😕

oznacz moderatorów
Maciej305
#2 Obserwator#

System nie może utworzyć etykiety na paczkomat. Jak rozwiązać ten problem???

oznacz moderatorów
Maciej305
#2 Obserwator#

Dzieki wielkie, mają już miesiąc usterkę i nic z tym nie robią 😞

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Maciej305 Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów
ursus451
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Dziś wygenerowałem kilkanaście jak nie więcej etykiet, a w dwóch przypadkach zawiesza się system i nic się nie da zrobić.

W jednym wypadku wykupiłem już drożej przesyłkę w Inpost osobno, ale w jednym z nich różnica w cenie przewyższa wartość przedmiotu za jaką sprzedałem na Allegro Lokalnie, więc czekam na naprawienie tej usterki...

oznacz moderatorów
byrdman
#8 Zapaleniec#

Proszę zgłosić reklamację do Allegro.

Ja zgłosiłem i już dostałem zwrot poniesionych extra kosztów "awaryjnej" wysyłki InPostem

oznacz moderatorów
ursus451
#7 Wielbiciel#

Tylko jak to zrobić? Nigdy nie reklamowałem nic w Allegro...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ursus451 Wystarczy, że napiszesz do nas przez kontakt.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
dzaga2405
#7 Wielbiciel#

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Dziś sprzedałam przedmiot i wygenerowałam etykietę INPOST i wszystko jest ale kiedy się płaci do Inpostu za tę przesyłkę? Sprzedający mi owszem zapłacił ale kiedy ja zapłacę za to? komu i gdzie? Nie kojarzę aby coś pisało przy generowaniu etykiety ale możliwe że za szybko przeklikałam.. 😞 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dzaga2405 Opłata za wygenerowanie przesyłki w ramach Allegro Paczkomaty InPost na Allegro Lokalnie jest naliczana dopiero w momencie umieszczenia jej w skrytce. Dokładnie w chwili, gdy włożysz paczkę do paczkomatu i zamkniesz drzwi skrytki.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:89380533
#2 Obserwator#

Od wczoraj tj. 10.01.2021 próbuję wygenerować etykietę do wysłania paczki. Kupująca zakupiła ode mnie przedmiot ,forma wysyłki do paczkomatu. Chciałbym to jak najszybciej wysłać, ale niestety nie chce mi się pobrać etykieta wysyłkowa. Czy jest jakiś inny sposób?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:89380533 Zacznij od czyszczenia lub zmiany przeglądarki.

oznacz moderatorów
Client:89380533
#2 Obserwator#

Próbowałem w różnych przeglądarkach oraz różnych urządzeniach.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:89380533
#2 Obserwator#

Wszystko zrobiłem, jak być powinno. Cały czas mi się wyświetla tworzenie etykiety już od jakiegoś czasu.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:89380533 Wyślij poza Allegro, ze strony InPost, niestety będzie drożej, ale nadasz bez problemu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89380533 czy możesz przesłać zrzuty ekranu lub opisać co robisz krok po kroku? Będzie nam łatwiej zrozumieć, co się dzieje.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
angelina0
#7 Wielbiciel#

Ja mam taki sam problem od wczoraj kręci się na dole kółeczko i nic dalej się nie dzieje. Próbowałam przez komputer oraz aplikacje w telefonie. Co zrobić? IMG_20210113_122700.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@angelina0 @Client:89380533 to jest problem, nad którym pracuje nasz zespół techniczny. Przekazałam również Wasze przypadki. Tymczasowo poproszę Was o nadanie przesyłek przez stronę lub aplikację InPost. Napiszcie do nas proszę przez ten formularz, do zgłoszenia dołączcie potwierdzenie poniesionych kosztów, pozwoli nam to szybciej zweryfikować Waszą sprawę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów