anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje aukcje są niewidoczne w wyszukiwarce

Zuzia1204
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ moje aukcje mimo wyróżnienia są niewidoczne w wyszukiwarce, dzisiaj dzwoniłam na infolinie i podobno problem dotyczy nie tylko moich aukcji . Mam nawet zrzuty ekranu gdzie widać że ponoć nie mam aktywnych ofert....Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo, zgłoszenia od stałych klientów ze moje aukcje są niewidoczne . Jak klienci maja kupować?  co ciekawe, jeśli nie jest się zalogowanym na allegro te aukcje sa widoczne, jeśli osoba  się zaloguje - znikają  z pola widzenia- proszę o info co się dzieje i co zamierzacie z tym zrobić  , 

oznacz moderatorów

_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

Ja tez mam 0 widocznych ofert od wczoraj. Ciekawa jestem ile będzie trwała naprawa bo nie ukrywam, że pasowałoby lekko się pospieszyć.

oznacz moderatorów

Zuzia1204
#7 Wielbiciel#

Dzwoniłam przed chwilą do serwisu allegro i niestety usterka jeszcze nie została naprawiona....

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Czy twoje konto jest kontem firmowym? czy zwykłym ?

oznacz moderatorów

_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

Firmowym 

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Już spiesze z pomocą Klknij na Swoje Konto, w górnym prawym rogu, następnie Wybierz opcja Konto, poniżej jakoś 3cm niżej jest napis Konto ,  zmień wygląd serwisu, zmień na widok kunsumenta, i sprawdź sporwortem wyniki wyszukiwania 😉

oznacz moderatorów

Zuzia1204
#7 Wielbiciel#

Tak ale jak ktoś ma widok biznes to niestety nie widzi moich ofert

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Zuzia1204 wyczyśćcie se ciasteczka to zobaczycie na chwilkę co macie 🙂 tak jest problem, od 1 lipca to zgłaszałem a dopiero wczoraj się przyznali że jest problem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów