anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto zostało zablokowane

Client:88794685
#8 Zapaleniec#

Staś Bareja zagościł w allegro lokalnie. Wystepują - 

Sprzedawca ( to ja ) - Sprzedaję dużo ale drobne transakcje ( głównie znaczki ).

Kupujący XX

Kompetentny, aczkolwiek tajemniczy pracownik Allegro 

Odc.1

Sprzedaż znaczków- seria na szczęście drobna za 3 zł, paczkomat opłacony, przesyłka zarejestrowana i wrzucona do paczkomatu ( wszystko zarejestrowane w inposcie). Wszystko w połowie grudnia 2022.

Odc.2

Kupujący XX  nie otrzymuje przesyłki i wykazuje słuszne zdenerwowanie. Wg danych inpostu przesyłka zatrzymana na poziomie " w doręczeniu", czyli z pkt segregacji do docelowego paczkomatu

Odc 3 

Moja interwencja na Allegro skutkuje otrzymaniem informacji,  które Allegro dostało od inpostu,  że przesyłka wchodzi w status " zagubiona ". Allegro otrzymuje ode mnie potrzebne informacje dotyczące przesyłki i obiecuje że da znać co dalej.

Odc. 4 

Mija miesiąc,  cisza na Allegro, informacje uzyskane bezpośrednio od Inpostu zamykają sprawę - przesyłka zagubiona ( zdarza się), trza złożyć reklamację. 

Odc 5

Informuję Kupującego, że o znaczkach może zapomnieć i żeby złożył reklamację,  aby odebrać zapłacone 13 zł. Moimi 3 złotymi nie zamierzałem się specjalnie zajmować,  szkoda mi czasu.

Odc 6

3 dni temu Allegro blokuje mi konto, pierwotnie myślałem że z powodu jakiś opłat, wszystko opłaciłem, a tu zmyłka.  Konto zablokowane z powodu NIE WYSŁANIA przesyłki kupującemu.

Miłego dnia wszystkim życzę, Grzesiek 

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

Client:88794685
#8 Zapaleniec#

Moderacjo, proszę zatwierdzać

oznacz moderatorów

Client:88794685
#8 Zapaleniec#

Mail z dzisiejszego poranka. Bawimy się dalej. Do grona gwiazd serialu dołączył  Pan Marcin pracownik Allegro, witamy

Screenshot_20230122_111054_Gmail.jpg

oznacz moderatorów

Client:88794685
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20230122_084026_Samsung capture.jpg

 Panie Marcinie,  może się Panu przyda wysłane przez Allegro potwierdzenie.  Sorry, że wugumkowałem kupującego,  niestety ochrona danych

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A teraz żeby to wszystko było nauczką dla wszystkich stron.

oznacz moderatorów

Client:88794685
#8 Zapaleniec#

Z nowych wieści  -

Konto odblokowane

oznacz moderatorów