anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje saldo

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#
  • Cześć mam poważną sprawę ponieważ na moim bieżącym saldzie jest pokazywana kwota -160 zł. Nie mam pojęcia skąd wzięła się taka kwota gdy nawet takich pieniędzy od allegro nie dostałem a nie wydaję mi się że jakakolwiek przesyłka kosztowała mnie 160 zł z dostawy. Poproszę o szybką pomoc
  •  
oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

komis-bell
#21 Demiurg#

@ZielinskiJan20 W zakładce rozliczenia z allegro przefiltruj sobie okres na "wszystko" i niżej będzie wyszczególnione czego dotyczą obciążenia.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2024-04-17-15-22-16-143_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

jedyne co tu jest to kwota zero zaległości w rozliczeniach

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie nie sprzedawałeś?

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

sprzedałem trzy produkty, jednak nie rozumiem kwoty wynoszącej prawie 160 zł do zapłaty 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ZielinskiJan20 Prowizja, wyróżnienie?

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

żadnych z wyróżnień nie używałem, a prowizja z czego miała by wynikać?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ZielinskiJan20 Jak to z czego? Piszesz, że sprzedałeś trzy rzeczy więc allegro policzyło sobie % od sprzedaży.
Nie ma przecież nic za darmo 🙂

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

faktycznie i zgadza sie ze naliczala sie prowizja lecz wynosila ona 40 zł, 110 zł nigdy nie istniało reszta wynika z przesyłek czy prowizji allegro lokalnie a 110 została mi po prostu pobrane z nikąd

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Przecież napisano tu że z allegro protect 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Czy na pewno taka kwota w minusie jest na saldzie z allegro czy może ktoś podesłał ci jakiegoś linka z niby długiem ,sprawdź dobrze.

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

taka kwota jest na saldzie, na każdy link uważam i bezpośrednio przez aplikację widać taki dług 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  macie pomysł o jaki dług chodzi?

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

bo sprzedajesz!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ZielinskiJan20 Zmień zakres dat w filtrach od początku 2023 roku. Znajdziesz tam wszystkie rozpisane opłaty. Dotyczą one opłat za sprzedaż na lokalnie, przesyłek oraz naliczenia za Allegro Protect. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

dzięki udało mi się znaleźć lecz nie rozumiem dlaczego nagle mam transakcję na -90 zł 17 stycznia kiedy w życiu takich pieniędzy ani nie otrzymałem ani nie wydawałem. Można coś temu zaradzić albo sprawdzić w czym leży problem?

oznacz moderatorów

ZielinskiJan20
#7 Wielbiciel#

jest to okreslone jako allegro protect lecz to nie ma najmniejszego sensu poniewaz kazde z moich zamowien zostalo wysłane lub zwróciłem za nie pieniądze. Jest szansa że wystąpił błąd albo zostałem oszukany bo w życiu nie mialem takiej sytuacji.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Za niezrealizowane zamówienia w jaki sposób zwracałeś pieniądze, przez Allegro finanse, czy na prywatne konto klienta. 

oznacz moderatorów