anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wybrać punktu nadania One box

Bernicut
#8 Zapaleniec#

Nie mogę wybrać punktu nadania ponieważ nie ma nic na liście w momencie generowania etykiety

84302fcf-26af-47f6-9978-0badaa489b3e

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bernicut Cześć, a czy na tej mapie widzisz automaty Allegro One Box: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas? Spróbuj nadać paczkę z poziomu innej przeglądarki lub wyczyść pliki cookies. Jeśli to nie pomoże, to prześlij mi proszę zrzuty ekranu. 

oznacz moderatorów

Bernicut
#8 Zapaleniec#

brak one box.jpg

oznacz moderatorów

Bernicut
#8 Zapaleniec#

Nie ma nic do wyboru najbliżej szczecin i gdańsk. Pod tym linkiem do mapki od was są normalnie widoczne punkty w Koszalinie

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Bernicut Doprecyzuj proszę czy korzystasz z wyszukiwarki adresu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Bernicut
#8 Zapaleniec#

Po prostu postępuje zgodnie z zaleceniem czyli utwórz etykietę później rozmiar i dalej moje dane oraz punkt nadania i tam z automatu mam jakiś punkt w szczecinie więc klikam zmień punkt i nic nie pokazuje w Koszalinie. A mam dwie paczki do nadania z dwóch kont.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Bernicut Na zrzucie, który przesłałeś, widać wyszukiwarkę adresu. Chodziło mi o to czy próbowałeś wyszukać punkt, wpisując tam adres.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Bernicut
#8 Zapaleniec#

one_box.jpg2023-09-18.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Bernicut Dziękuję. Konsultuję tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@nat_not  Ale co tu konsultować? Po prostu nie ma tam zielonych automatów.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Bernicut
#8 Zapaleniec#

Na innym komputerze to samo czarna dziura, nie ma nic od gdańska po szczecin. Nie ważne czy wyszukam koszalin czy nawet adres samego punktu. Ale osobno jak sobie szukam punktów allegro one box to oczywiście są.2023-09-18 (1).jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Bernicut Niestety w Koszalinie znajdują się obecnie jedynie Allegro One Punkty, w których nie nadasz paczki. Jeśli niemożliwe jest jej nadanie w miejscowości, w której Allegro One Box się znajduje, pozostaje kontakt z klientem w celu ustalenia innej formy nadania tej paczki.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Bernicut
#8 Zapaleniec#

Dziwna sprawa że nie można inaczej. Pisałem do kupującego a zresztą sam zamawiam różne rzeczy i przecież nie ma możliwości zmiany dostawy po zakupie.

oznacz moderatorów

Bernicut
#8 Zapaleniec#

No to jeszcze pytanie Pani Natalio co można zrobić w takiej sytuacji skoro zakup jest opłacony a kupujący nawet musiał dopłacić jeszcze te 8,99 za wysyłkę której to nie można zrealizować?

oznacz moderatorów