anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprawdzenie klienta, zwrot prowizji

pawelg741
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dziś rano przed godzina 5 kupił ktoś ode mnie konsole, nie odpisuje na wiadomość nr telefonu 666 666 765 nie istnieje, po kilku godzinach dostałem email od Dawid Kassner o podaniu danych  wraz z numerem konta do przelania pieniedzy i żeby wysłać towar do Włoch,podejrzewam oszustwo,dane kupujacego

Lynn Lill

666 666 765

email : cocujohn@proton.me

Nr klienta 114429664

W jaki sposób mogę odzyskać opłatę za prowizje allegro 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pawelg741 to konto jest już zablokowane automatycznie, a Twoja oferta wznowi się automatycznie za 5 dni. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Robert_Klimek
#1 Nowicjusz#

Mam taką samą akcje z komputerem 😕 czy tez mogę prosić o pomoc - ten sam użytkownik i ta sama akcja z mailem 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Robert_Klimek Konto zostało już zablokowane, o zwrot prowizji napisz do nas przez formularz, do którego link podałam wyżej 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pawelg741 Wystaw od nowa, a tam wyłącz automatyczne wznawianie.

oznacz moderatorów

Client:68647617
#7 Wielbiciel#

Witam dokładnie ten sam gość o tych samych danych kupił na mojej aukcji konsole i również mam ten sam problem bo allegro naliczyło prowizje od sprzedaży a towar nie został sprzedany bo typ to oszust 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:68647617 Cześć, w sprawie opłaty napisz do nas wiadomość prywatną o tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d 🙂 

oznacz moderatorów

Client:68647617
#7 Wielbiciel#

Przed chwilą dostałem takiego samego e-mail a o którym pisałeś też Dawid że dowiadywał się odnośnie wysyłki do Włoch że to będę 200zl prosi o nr konta i będzie przelewał mi kasę za konsole 🤣😅🤣

oznacz moderatorów