anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wydrukować etykiety bo wyskakuje błąd "Kupujący błędnie wypełnił formularz zamówienia"

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Po telefonie do Inpostu, stwierdzono że ten paczkomat został zlikwidowany i sprawę może załatwić tylko z Allegro.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

a czemu tylko z Allegro? Poprosic kupującego o wskazanie innego paczkomatu. Ten komunikat (dla mnie) to żadna nowina. chwytałam za telefon i wpsólnie wybieraliśmy inny automat.

oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

A to Kupujący może zmienić formularz dostawy i nadal mieć koszt 9,99 i nie musić drugi  raz płacić?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może wskazać inny, ty prosisz moderację to Ci anulują starą i wydrukujesz nową z prawidłowym paczkomatem. Skontaktuj się z kupującym i wyjaśnij .

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Przecież etykieta nie wyszła to co chcecie anulowac

on nic nie musi klikać. Wy sami w systemie nadawczym zmienicie. Ja w managerze paczkomatów robiłam. Numery tel tez czasami trzeba zmieniać 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może od początku, masz możliwość wysyłki przez Allegro Paczkomat InPostu na Allegro Lokalne i jak kupujący go wybierze to drukujesz etykietę, tu nie można bo nie ma paczkomatu, więc kupujacy ma wybrać inny, a jak już nie da się Tobie zmienić druk nowej etykiety w systemie, to po prośbie moderacja może usunąć starą ze złym paczkomatem i wówczas drukujesz nową z prawidłowym, musisz znać nowy adres paczkomatu

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@malwa7788 wyjaśnię, że najprawdopodobniej kupujący wybrał Paczkomat w czasie pomiędzy jego wyłączeniem a przekazaniem tej informacji do nas - dlatego miał możliwość wybrania nieaktywnego automatu. Napisz proszę do nas przez formularz w tej sprawie. Doradca skontaktuje się z kupującym w celu ustalenia alternatywnego automatu, a następnie zaktualizuje dane do wysyłki. Wtedy będziesz mogła wygenerować etykietę. 🙂 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów