anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wygenerować etykiety Inpost. Niedostępny punkt odbioru

MAMY ROZWIĄZANIE!
domelxl
#8 Zapaleniec#

DO ostatniego zakupu nie mogę wygenerować etykiety. Po kliknięciu w utwórz etykietę system próbuje ją stworzyć ale nic nie robi i wraca do punktu wyjścia.
Na stronie Inpost nie ma informacji żeby paczkomat był nieczynny
https://inpost.pl/punkt-obslugi-paczek-pop-bia86-bialystok-sybirakow

pozdrawiam

oznacz moderatorów
72 ODPOWIEDZI 72
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@domelxl Jeśli pojawia się komunikat o niedostępnym punkcie odbioru, skontaktuj się z klientem, żeby rozwiązać ten problem. Kupujący wybrał paczkopunkt, a nie paczkomat.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mar-cin-d
#3 Debiutant#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Nie mogę wygenerować etykiety dla sprzedanego przedmiotu - paczkomaty inpost. Próbowałem na dwóch przeglądarkach i w aplikacji na android. Tylko w aplikacji dostaję komunikat "Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety", który właściwie nic nie mówi. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mar-cin-d Wybrany punkt odbioru jest niedostępny. Skontaktuj się z klientem, żeby rozwiązać ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mar-cin-d
#3 Debiutant#

Klient pisze, że nie ma możliwości zmiany paczkomatu (poprzez allegro). Jak w takim razie mogę rozwiązać z klientem ten problem? Na https://inpost.pl/punkt-obslugi-paczek-pop-lod187-lodz-wroblewskiego nie ma informacji żeby paczkomat był niedostępny.

oznacz moderatorów
Dick_Steele
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Od wczoraj nie mogę wygenerować etykiety wysyłkowej. Problem występuje zarówno na aplikacjach allegro, allegro lokalnie oraz na przeglądarce. Czy jest jakaś globalna awaria? 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Dick_Steele Widzę informację o niedostępnym punkcie odbioru. W tej sytuacji skontaktuj się z kupującym, żeby rozwiązać ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
bogus1311
#8 Zapaleniec#

Witam, sprzedałam dzisiaj  dwie rzeczy na allegro lokalne, zapakowałam towar i przeszłam do nadania paczki. Klikam na przygotuj paczkę do nadania , wybrałam rozmiar skrytki i kliknęłam na wygeneruj etykietę.  Zawsze wtedy pojawiała się etykieta gotowa do druku a tym razem nic. Klikam dalej na utwórz etykietę i dalej nic się nie dzieje. Posprawdzałam wszystko, dane się zgadzają i pomimo tego nie mogę utworzyć etykiety. Proszę i pomoc. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bogus1311 Zgodnie z informacją widoczną w naszym systemie wybrany punkt odbioru jest niedostęny. Skontaktuj się z kupującym, żeby wyjasnić tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
bogus1311
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
ZabawnyFacet
#7 Wielbiciel#

witam, mam ten sam problem, kręci koła i nic. kupujący wybrał paczkomat, nic nie mogę edytować

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ZabawnyFacet Zgodnie z informacją, którą widzę w systemie, wybrany punkt jest niedostępny. Skontaktuj się w sprawie zmiany punktu odbioru z klientem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@domelxl @mar-cin-d @bogus1311 @Dick_Steele @ZabawnyFacet 

W związku z powtarzającymi się zgłoszeniami dotyczącymi niedostępnych punktów odbioru, przekazałam tę sprawę do weryfikacji. Kiedy będę wiedzieć więcej, wrócę tutaj z odpowiedzią.

AKTUALIZACJA 18.01.2023 g. 22.30
Potwierdzamy, że błąd jest spowodowany tym, że kupujący jako punkt odbioru wybrali PaczkoPunkt, dzisiaj ta opcja została wyłączona i nie będą mogli już wybrać na mapce takiego punktu odbioru.
W tej sytuacji skontaktujcie się z kupującymi, aby podali Paczkomat, z którego odbiorą przesyłkę (PaczkoPunkt ma w nazwie "POP", więc kupujący powinni podać kod bez POP np. POZ82M).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ZabawnyFacet
#7 Wielbiciel#

jak Klient moze zmienic Paczkomat ? mówi ze nic nie może edytować.

oznacz moderatorów
ciesladarek
#7 Wielbiciel#

Bezskutecznie próbuję wygenerować etykietę do sprzedanego towaru.

Etykiety do innych towarów generują się prawidłowo.

Doczytałem o problemie spacji w adresie ale nie mam możliwości edycji adresu czy paczkomatu wprowadzonego przez kupującego. Co robić?

oznacz moderatorów
Gradol7
#8 Zapaleniec#

Próbowałam wielokrotnie i nie moge wygenerować etykiety. Wyskakuje POPRAW DANE
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gradol7 w adresie nadawcy popraw proszę miasto nadania z Tomaszów Maz. na pełną nazwę miasta. To powinno pomóc 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Gradol7
#8 Zapaleniec#

Robiłam to , ale nic nie pomaga

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gradol7 aj przepraszam, zwróciłam uwagę tylko na ten błąd, a jest jeszcze drugi, który dotyczy tego, że kupujący jako punkt odbioru wybrał Paczkopunkt InPost. 
Mamy dzisiaj zgłoszenia dotyczące problemów technicznych w związku z tym, czy możesz skontaktować się z kupującym, aby wybrał Paczkomat, z którego będzie mógł odebrać przesyłkę? 
Następnie napisz proszę ponownie i podaj jaki Paczkomat wybrał, po edycji etykiety nie powinno być już problemu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Gradol7
#8 Zapaleniec#

Nic to nie dało

oznacz moderatorów