anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wypłacić środków z konta

bmw740ia92
#7 Wielbiciel#

Mam od jakiegoś czasu środki na koncie i nie mogę ich wypłacić (szary przycisk).

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Ziolko39
#21 Demiurg#

@bmw740ia92 A masz aktywowane i zweryfikowane PayU i Przelewy24

oznacz moderatorów

bmw740ia92
#7 Wielbiciel#

PayU tak, przelewy24 nie, od paru dni próbuję i jest znaczek i w kółeczku (usługa chwilowo nie aktywna)

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Poprosimy nasze miłe Panie o pomoc  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xBadBoy1
#8 Zapaleniec#

Nie jesteś sam z tym problemem . Ja miałem to samo kilka dni temu , i jeszcze kilka innych osób którzy się z tym zmagają już dłuższy czas . 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bmw740ia92 Przykro mi, ale obecne problemy z aktywacją konta Przelewy24 są spowodowane wprowadzanymi zmianami systemu wypłat. Pracujemy nad tym, aby przywrócić pełną funkcjonalność.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

bmw740ia92
#7 Wielbiciel#

2 miesiące walczę o swoje pieniądze, a zmieniłem tylko bank.

oznacz moderatorów

egsport
#9 Pomysłodawca#

27-09 zgłaszane

i co 

Ano nic 

Czekać

Będzie pan zadowolony  już drugi raz weryfikują 😂 Payu  w niecałe 24 godziny

Przelewy24 jak sama nazwa wskazuje weryfikują juz drugi raz od 27-09 to sie nazywa era szybkich przelewów ale tylko z nazwy .

A administratorzy na każde info do nich wysłane  potrafią napisać

Proszę cierpliwie czekać walczymy z usterką 😂🤣 

Tylko rodzi sie pytanie jakich maja informatyków skoro od 27-09 żadnych efektów po za tym ze drugi raz musiałem wysłać na oba konta 1 zł  i weryfikacja cały czas wisi a TYLKO ZMIENIŁEM BANK .Strach pomyśleć jak by człowiek zmienił adres zamieszkania albo dowód by miał nowy .

 

Na innej platformie też mieli problem ale ostatecznie po półtora  tygodniu dali rade naprawić teoretycznie bo teraz czekam za pieniędzmi  .

 

oznacz moderatorów

bmw740ia92
#7 Wielbiciel#

Dalej nic, obracają moimi pieniędzmi.

oznacz moderatorów

bmw740ia92
#7 Wielbiciel#

Mam zweryfikowane konto, wszystkie dane się zgadzają. Dlaczego nie mogę wypłacić środków zgromadzonych na koncie? Trwa to ponad 4miesiące.

oznacz moderatorów