anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieaktywne wypłaty allegro lokalnie

NM10
#8 Zapaleniec#

Witam! Nie mogę wypłacić pieniędzy za sprzedaż na Allegro lokalnie 😕 wysłałam Państwu potwierdzenie przelewu ,żeby udowodnić ,że jestem współwłaścicielem konta. Póki co bez odzewu...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NM10 czy osoba z konta której dokonałaś przelewu weryfikacyjnego jest Twoim współmałżonkiem? Jeśli tak to proszę dodaj jego dane do Twojego konta. Możesz to zrobić w tej zakładce. Następnie wykonaj ponownie przelew weryfikacyjny w tej zakładce. Po dodaniu małżonka weryfikacja powinna zakończyć się pomyślnie, może to potrwać do trzech dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

NM10
#8 Zapaleniec#

Zrobiłam przelew aktywacyjny jeszcze raz,dodałam męża jako współwłaściciela. Proszę mi powiedzieć czy już jest wszystko ok?

Screenshot_20220602-150434.png

oznacz moderatorów

NM10
#8 Zapaleniec#

Nie moge wypłacić środków za sprzedaż na allegro lokalnie i nie mogę zrobić przelewu aktywacyjnego do PayU.

Screenshot_20220602-144048.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazek jest niewidoczny, tu masz opisane jak wypłacić i jak aktywować konto do wyplat, pamiętaj że dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NM10 dziękuję za przesłanie zrzutów. Teraz weryfikacja powinna się udać, ale może zająć do trzech dni roboczych, więc muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

NM10
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję za pomoc. Jak coś będę z Panią w kontakcie. 

oznacz moderatorów