anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieaktywne wypłaty pomimo aktywnych PayU oraz Przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
dawid124345
#8 Zapaleniec#

Dlaczego mam nieaktywne wypłaty pomimo aktywnych PayU oraz Przelewy24?

 

Wystawiłem przed chwilą kilka rzeczy na sprzedaż i boję się, że nie będę mógł wypłacić tych pieniedzy ze sprzedaży. 

oznacz moderatorów
150 ODPOWIEDZI 150
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@R2805 W tej chwili powinieneś mieć możliwość zlecenia wypłaty. Sprawdź to proszę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kkonradkusmierz
#3 Debiutant#

Mam ten sam problem mam aktywne wyplaty PayU i  dostępne środki a przycisk od wypłat jest na szaro i nie da się wypłacić

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kkonradkusmierz Cześć, dziękuję za zgłoszenie! Już pracujemy nad tym, żebyś mógł zlecić wypłatę środków. W tym momencie muszę Cię poprosić o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kkonradkusmierz
#3 Debiutant#

Wporządku

oznacz moderatorów
kkonradkusmierz
#3 Debiutant#

A długo to może potrwać? Bo nadal nic się nie zmieniło 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kkonradkusmierz Jeśli do jutra do godziny 12:00 wciąż nie będziesz mógł wypłacić środków, to daj znać - ponaglę sprawę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
JoannaFrey30
#7 Wielbiciel#

mam podobny problem też mam aktywne wypłaty Payu a przycisk jest na szaro i nie mogę wypłacić pieniędzy 

oznacz moderatorów
Client:109773918
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem

oznacz moderatorów
Client:26019012
#3 Debiutant#

Witam, mam ten sam problem. Wypłaty PayU mam na zielono i jednocześnie pisze mi, że wypłaty nieaktywne.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:26019012, sprawdź teraz. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
piekna371
#7 Wielbiciel#

Mam tak samo mam środki na allegro finanse, payu wypłaty wlaczane a pokazuję wypłaty nieaktywne 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piekna371, Twoje wypłaty powinny być już aktywne. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
piekna371
#7 Wielbiciel#

Posiadam problem, kupujący kupił produkt Posiadam zweryfikowane payu mam tam środki lecz wyświetla mi komunikat wyplaty nieaktywne 

Snapchat-466458978.jpg

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@piekna371 No właśnie. Coraz częściej pojawiają się tu podobne zgłoszenia. Ktoś sprzedaje towar i Allegro aresztuje mu jego pieniądze. Sprawdź, czy na pewno masz wpłatę w PayU, czy może w Przelewy24. Jeśli w Przelewy24, musisz też aktywować wypłaty tym kanałem. Jeśli masz w PyU i PayU masz aktywowane, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf i domagaj się wydania swoich pieniędzy. Często samo zgłoszenie na tym forum powoduje, że nagle wypłaty stają się możliwe.

oznacz moderatorów
baby_child
#2 Obserwator#

Witam. Mam ten sam problem. Nie mogę wypłacić środków z konta - jest napisane wypłaty nie aktywne. Proszę o pomoc.

Konta: baby_child, safe_child, safe_maluchy,allegro 2.JPGallegro.JPG

oznacz moderatorów
baby_child
#2 Obserwator#

Temat się sam wyjaśnił. Z jakiegoś powodu allegro dokonało wypłat dopiero po południu a nie jak zawsze w nocy. Nie było jeszcze widoczne w zestawieniu i wydawało się, że środki się zablokowały. Teraz wszystko już jest ok.

oznacz moderatorów
Kinga500108
#3 Debiutant#

Witam czy mogłaby Pani sprawdzic dlaczego mam nieaktywne wypłaty? Chciałam wysłać telefon który ktoś ode mnie kupił a nie mogę wypłacić tych pieniędzy 

oznacz moderatorów
maxima77
#8 Zapaleniec#

Mam nieaktywne wypłaty. Zrobiłam przelew na 1,01 zł, wysłałam skan dowodu i czekam już ze 2 tygodnie. Co robię źle ?

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@maxima77 Skontaktuję się z Operatorem i poproszę o przyspieszenie weryfikacji dokumentów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
maxima77
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.

oznacz moderatorów