anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieaktywne wypłaty pomimo aktywnych PayU oraz Przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
dawid124345
#8 Zapaleniec#

Dlaczego mam nieaktywne wypłaty pomimo aktywnych PayU oraz Przelewy24?

 

Wystawiłem przed chwilą kilka rzeczy na sprzedaż i boję się, że nie będę mógł wypłacić tych pieniedzy ze sprzedaży. 

oznacz moderatorów
150 ODPOWIEDZI 150
ChompPlayz
#7 Wielbiciel#

Ok dzięki, to czekam.

oznacz moderatorów
ChompPlayz
#7 Wielbiciel#

Witam,

jest możliwość odblokowania wypłat dzisiaj? Potrzebne mi są pieniążki i nwm ile jeszcze to zajmie

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ChompPlayz, z tego, co widzę, Twój wniosek o aktywację wypłat został odrzucony. Taka sytuacja może mieć kilka przyczyn (niezgodny numer rachunku, niezgodne dane nadawcy przelewu, zakończenie działalności gospodarczej, etc.).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ChompPlayz
#7 Wielbiciel#

Zmieniłem nr konta na drugi i przelałem blikiem 1,01zł, ile będę musiał znowu czekać na aktywację?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ChompPlayz Jeśli wszystkie dane na rachunku bankowym i koncie Allegro będą się zgadzały, weryfikacja potrwa od 2 do 3 dni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ChompPlayz
#7 Wielbiciel#

Nadal mam ten sam problem. Już czekam ponad 5 dni

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ChompPlayz Operator weryfikuje dane z nowego przelewu weryfikacyjnego. Proszę Cię jeszcze o chwile cierpliwości (nie powinno to potrwać dłużej niż jeszcze dwa dni). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:43693504
#7 Wielbiciel#

mam ten sam problem wpłaciłem 1,01zł 3 dni temu i dalej nie moge wypłacić pieniedzy z konta

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43693504 Dane na koncie Allegro i koncie bankowym się nie zgadzają. Przelew musi zostać wykonany z konta bankowego osoby, na którą jest zarejestrowane konto Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:43693504
#7 Wielbiciel#

byl wykonywany z konta osoby ktorej jest konto, pieniadze zostaly odeslane spowrotem i sprobowalem jeszcze z innego konta, to jak chociaz zwrocic osobie kupujacej pieniadze, ogladalem poradniki i nie mam w sprzedazach przedmiotu ktory sprzedawalem

oznacz moderatorów
kreeecik
#2 Obserwator#

Witam,

Też mam taki problem, nie mogę wypłacić pieniędzy, konto w PayU mam aktywne, ale przycisk wypłat jest nieaktywny.

oznacz moderatorów