anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieaktywne wypłaty pomimo aktywnych PayU oraz Przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
dawid124345
#8 Zapaleniec#

Dlaczego mam nieaktywne wypłaty pomimo aktywnych PayU oraz Przelewy24?

 

Wystawiłem przed chwilą kilka rzeczy na sprzedaż i boję się, że nie będę mógł wypłacić tych pieniedzy ze sprzedaży. 

oznacz moderatorów
150 ODPOWIEDZI 150
talssson
#7 Wielbiciel#

Witam, mam ten sam problem. Wypłaty payU aktywne na zielono, zawsze wypłacalam przez payU jak do tej pory, dzis kupujący kupił przedmiot a ja nie mogę wypłacić pieniędzy: payu aktywne na zielono, przy kwocie na koncie „wypłata nieaktywna” na czerwono. Dlaczego tak się dzieje? 
mam ustawione wypłaty na żądanie

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@talssson Dostałam informację, że wypłaty na Twoim koncie zostały poprawnie zlecone i przekazane do banku. Dzisiaj pieniądze powinny być na Twoim rachunku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@talssson To coraz częstsze sytuacje, o których piszą tu sprzedawcy. Zgłoszenie problemu publicznie powoduje nagłe odblokowanie wypłat w wielu przypadkach.

oznacz moderatorów
Vincent0710
#2 Obserwator#

U mnie dziś to samo. Payu i Przelewy24 aktywne a pod kwotą info "Wypłaty nieaktywne" pomimo, że konto zweryfikowane i 2 dni temu transakcje przeprowadziłem normalnie.

oznacz moderatorów
HALOPOLSKA
#7 Wielbiciel#

U mnie do czasu aktywacji Przelewy24 wypłaty działały bez problemu na żądanie. Postanowiłem aktywować bo nazbierała się spora suma i zaczęły się problemy z blokadami. Z operatora Przelewy24 nie możesz zrezygnować, mimo że nie aktywowałeś go kupujący mogą realizować wpłaty, których nie możesz wypłacić. Po pomyślnej weryfikacji i aktywacji Przelewy24 moje wypłaty zostały ustawione na automatyczne (konto zagraniczne) 1 i 14 dnia miesiąca. 19 i 20 lutego w dwóch zgłoszeniach konsultantki poinformowały mnie, że jest wszystko ok i że wypłata nastąpi automatycznie 01.03. Niestety tak się nie stało, otworzyłem zgłoszenie i cisza, pisałem na czacie i konsultantka napisała że zdjęła (?) blokadę i że wypłata nastąpi 14.03. Na pytanie skąd się wzięła blokada nie wie, została założona 22.03. Równie dobrze może okazać się przed kolejną wypłatą, że znowu założy się blokada. Poprosiłem o wypłatę środków na żądanie i czekam. Chyba założę oddzielny wątek w sprawie przetrzymywania pieniędzy.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Vincent0710, jeśli nie masz na koncie żadnych środków do wypłat, to rzeczywiście widnieje taki zapis. Sprawdziłam, że wszystko jest z Twoim kontem w porządku. Jak tylko jakieś środki pojawią się na Twoim saldzie, będziesz mógł je wypłacić. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Rituals
#7 Wielbiciel#

Witam u mnie ten sam problem, mam payu i przelewy aktywne, a napis przy środkach Wypłąty nieaktywne, prosba o pomoc

oznacz moderatorów
BraciaBM
#2 Obserwator#

Witam

Mam ten sam problem, wyplaty PayU aktywne, świecą na zielono, srodku PayU są, a wyplaty nieaktywne mimo pozytywnych weryfikacji konta i danych. O co chodzi? Jak rozwiązać ten problem?

oznacz moderatorów
Client:80434090
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam problem

oznacz moderatorów
michalwolak
#2 Obserwator#

A co mam zrobić w sytuacji, kiedy płatność została zakończona a ja nie mam tych środków na koncie? 

michalwolak_0-1615882474987.png

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@michalwolak, wpłata została automatycznie zlecona do wypłaty zgodnie z ustawieniami Twojego konta do wypłat i jest obecnie w trakcie realizacji. Jutro do końca dnia powinieneś mieć już środki na wskazanym rachunku.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
behemoth1978
#8 Zapaleniec#

Witam!

Ja mam problem nie tylko z widniejącym na czerwono komunikatem:

WYPŁATY NIEAKTYWNE

Nie posiadam w DOSTĘPNYCH ŚRODKACH żadnych pieniędzy, pomimo iż 2-3 dni temu Sprzedający po zwrocie towaru, wykonał zwrot gotówki  (dostałem stosownego maila z serwisu Allegro)

O co chodzi???

Żadnych info dot. zmiany czegokolwiek w serwisie, ew. problemów technicznych, etc.

oznacz moderatorów
behemoth1978
#8 Zapaleniec#

Polecam chat z Konsultantem Allegro 😉

Sprawa zwrotu załatwiona: kasa płynie teraz bezpośrednio na konto.

Natomiast pozostaje kwestia nieaktywnych wypłat.

Prawdopodobnie po jakiejkolwiek wpłacie od Kupującego, automatycznie ta opcja się zmieni..

Pzdr.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@behemoth1978, zwrot z 16.03 został zwrócony bezpośrednio na konto, z którego zamówienie było opłacone.

Za zamówienie zapłaciłeś za pomocą karty płatniczej VISA - środki trafią bezpośrednio na Twoje konto bankowe przypisane do tej karty.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Adr-kolect
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam problem ponieważ wysłałem już dwa przelewy, a moje wypłaty są cały czas nie aktywne. Nie można do allegro wysłać wiadomości, nie mogę zobaczyć zamówień od kupujących, ani salda konta. Nie wiem nawet gdzie się teraz zwrócić. 

oznacz moderatorów
AdrianDubiel
#2 Obserwator#

NIE DZIAŁAJĄ MI WYPŁATY

PAYU I PRZELEWY AKTYWNE A PIENIĘDZY WYPŁACIĆ NIE MOGĘ 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AdrianDubiel, sprawdź proszę teraz - powinieneś móc wypłacić środki. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
heinep
#7 Wielbiciel#

Czy to ten sam AdrianDubiel z Gdańska nie wysyłający sprzętu po zapłaceniu?  Uważajcie na AdrianDubiel z Gdańska po wpłacie pieniędzy olewa klienta i nie wysyła sprzętu.

oznacz moderatorów
antczakpiotrwppl
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Dwa dni temu zleciłem wypłatę salda na moje konto. Do tej pory nie otrzymałem wpłaty. Mam aktywne saldo PayU oraz Przelewy24, a mimo to widzę informację "Wypłaty nieaktywne". W historii środków widzę wpłaty klientów i wypłaty, które ręcznie wykonałem na swoje konto... jednak śladu po nich nie ma. 

Jest to moja pierwsza sprzedaż i nie wiem, czy wszystko jest OK. 

oznacz moderatorów
antczakpiotrwppl
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za reakcję. Obydwie wpłaty pojawiły się na koncie. 👍

oznacz moderatorów