anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieodebrana paczka

Sylwuskoni
#7 Wielbiciel#

Witam

Kupujący nie odebrał paczki z paczkomatu i wraca ona do paczkomatu z którego ją nadałem. Niestety wiele wskazuje na to że nie będę miał możliwości jej odbioru. Co w takim przypadku?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Sylwuskoni Ty jak prywatny sprzedający odpowiadasz za przesyłkę do chwili nadania. Nie odbieraj jej.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Sylwuskoni a podał powód nie odebrania ? jak to sprzedaż prywatna to nie musisz odbierać, kupujący se odbierze z sortowni bo na niego przechodzi całe ryzyko w momencie nadania paczki przez Ciebie, przeniesienie własności 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Sylwuskoni
#7 Wielbiciel#

Narazie cisza, nie odpisuje. Zapytałem się co się stało, czy jakoś mogę pomóc rozwiązać tą sytuację ale narazie cisza. Nie chciałbym tylko abym musiał oddać kasę i jeździć gdzies po innym mieście aby odebrać paczkę z jakiegoś magazynu, bo wysyłałem ja w innym mieście niż mieszkam. Ale skoro to już nie mój problem to kamień z serca 😉

oznacz moderatorów

amibis
#10 Popularyzator#

Jedna zasadnicza informacja. Jeśli odbierzesz przesyłkę zwrotną, to zostaniesz obciążony kosztami jej odesłania. Powinieneś więc rozważyć czy warto odbierać przesyłkę (coś wartościowego, mającego szanse na ponowną sprzedaż) czy dać sobie spokój. Jeśli odbierzesz, to w zasadzie będziesz musiał zwrócić wpłatę kupującemu, ale ... dopiero po tym jak on zwróci Ci koszty zwrotu jakimi zostaniesz obciążony.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Masz nadanie, przesłałeś kupującemu możliwość śledzenia, to wówczas już jego problem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tiaaa... zwykle otrzymuję odpowiedź ...bo pogrzeb, szpital  ,nagły wyjazd , choroba , wypadek ...... standard .

oznacz moderatorów