anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niewidoczne albumy zdjęć w Allegro lokalnie

bracholo_
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Jak w temacie. Załączam screen. Jak widać dostępne są tylko 3 albumy, których w rzeczywistości jest znacznie więcej. OS: Android w wersji 13, z aktualizacjami z października br., nakładka: Samsung One UI 5.1, sprzęt: Samsung S21 FE (SM-G990B/DS).

Screenshot_20231221_101428_Media.jpg

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bracholo_ Na zrzucie pojawia się komunikat o możliwości ograniczenia dostępu do wszystkich zdjęć, więc sprawdź czy w ustawieniach aplikacji nie wprowadziłeś tego ograniczenia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

bracholo_
#8 Zapaleniec#

Preinstalowana aplikacja Samsunga "Galeria", nie ma żadnych ustawień ograniczających widoczność albumów. W ustawieniach Androida, aplikacja "Galeria" oraz "Allegro Lokalnie", posiadają pełne uprawnienia do zdjęć i filmów. Katalogi ze zdjęciami są w standardowych katalogach OS, czyli "DCIM" oraz "Pictures". Wszystko wskazuje na to, że aplikacja Allegro Lokalnie, z jakiś powodów nie widzi wszystkich albumów ze zdjęciami...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bracholo_ Przekazałam Twoje zgłoszenie do weryfikacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

bracholo_
#8 Zapaleniec#

Cieszę się. Czekam na informację.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bracholo_ Dostałam informację, że widoczny na zrzucie ekranu element, gdzie dostępne są do wyboru zdjęcia oraz albumy, to element systemowy i nasza aplikacja nie ma wpływu na to, co tam się wyświetla.

Wyświetlane elementy są zależne od uprawień, jakie zostaną nadane aplikacji oraz od ustawień samego systemu. Musisz sprawdzić jakie uprawienia przyznałeś aplikacji oraz czy w ustawieniach systemowych nie masz ograniczenia dostępu do pamięci urządzenia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

bracholo_
#8 Zapaleniec#

Na 99% tego przyczyną nie jest OS lub jego ustawienia, ponieważ aplikacja "V i n t e d", wyświetla wszystkie moje albumy, a uprawnienia ma nadane takie same.

oznacz moderatorów

serwamp
#7 Wielbiciel#

Czy ten problem został rozwiązany? Mam to samo u siebie. Allegro zwykłe ,prawdziwe widzi wszystkie albumy a lokalne z ograniczeniem.

oznacz moderatorów

siaago
#7 Wielbiciel#

Cześć czy udało się rozwiązać problem ? U mnie jest to samo tel s24 ultra i fold 5 nie widzi albumów.

 

oznacz moderatorów