anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odblokowanie konta

Buty77
#7 Wielbiciel#

Sprzedawałem SWOJE buty na allegro lokalnie. Podmiot zgłaszający napisał do allegro żeby zablokowali konto bo buty marki są nieoryginalne. Żeby odblokować konto musiałem wysłać ze swojej strony zdjęcia oferowanych produktów. Po wysłaniu wszystkich zaproszonych zdjęć sprawa stoi w miejscu miesiąc i nikogo nic nie interesuje. Pan z zespołu blokad po zamówionej rozmowie puszcza piki na telefon i piszę ze nie może się dozwonić. Takiego cyrku i podejścia do ludzi ze strony tego portalu przeraża. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Buty77 Niestety na Gadane nie jesteśmy w stanie pomóc. Widzę, że sprawa toczy się wciąż w korespondencji nr 31927760. Gdy tylko konsultanci uzyskają odpowiedź, odezwą się do Ciebie ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Buty77
#7 Wielbiciel#

Sprawa toczy się półtora miesiąca. Nie jesteście w stanie napisać/powiedzieć coś konkretnego na ten temat. Nie radzę sprzedawać na tym portalu. Konsultanci nie w stanie wyjaśnić problem. Chociaż same ten problem stworzyliście. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Buty77 bardzo mi przykro, ale nie możemy na forum wskazywać żadnych szczegółów dotyczących Twojego konta, dlatego proszę Cię, abyś zaczekał na odpowiedź w sprawie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów