anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty z allegro lokalnie niewidoczne na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shopovsky
#7 Wielbiciel#

Jak w tytule, moje oferty z allegro lokalnie są niewidoczne na allegro (również te promowane). Ogólnie zauważyłem, że żadne nie tylko moje ogłoszenia są niewidoczne na allegro (na allegro lokalnie można je wciąż wyszukać). Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
122 ODPOWIEDZI 122
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MANTA_05 Na Twoim koncie obecnie widocznych jest 167 ofert. Czy korzystasz z widoku konsumenckiego, czy biznesowego?

Zrzut ekranu 2023-07-22 o 08.43.44.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

Teraz jest ok, zarówno na widoku dla konsumenta jak i biznesowym jest ta sama ilość aukcji, ale nie zmienia to faktu ze wczoraj i prawdopodobnie wcześniej było inaczej. czy ciagle jako allegro jesteście na etapie poprawek i modernizacji tego tematu? chciałabym uniknąć konieczności codziennego sprawdzania ile moich aukcji jest widocznych zależnie od widoku, bo to zacznie na jakąś paranoje wyglądać...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wes0l Jaki dokładnie jest to problem? Na Allegro widać Twoją ofertę w wyszukiwarce: 

ko_alka_0-1690008112061.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wes0l
#7 Wielbiciel#

Tak teraz jest ok

oznacz moderatorów
Paraklet
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
mam ten sam problem - wystawiłem grę 20.07 i wyświetla się tylko na Allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Paraklet Wyczyść pliki cookies i sprawdź to ponownie, ponieważ gra jest widoczna na Allegro. Zrzut ekranu niżej: 

ko_alka_0-1690025119772.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Paraklet
#7 Wielbiciel#

Rzeczywiście, jednak w zakładce Allegro "Mój asortyment" ta oferta się nie wyświetla.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Paraklet Jeśli wystawiasz ofertę na Allegro Lokalnie, to zarządzasz nią z poziomu Lokalnie. Ofertę znajdziesz tutaj: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
maiden_team
#7 Wielbiciel#

Mam podejrzenia, że problem bierze się z łączenia ofert. Jak odklikałem sobie połącz te same oferty to pojawiły się moje aukcje, jednak przy łączeniu pokazywało np 2 produkty, a po rozłączeniu 7.

oznacz moderatorów
MagicMarkt
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam allegro business, i niestety w wyszukiwaniu ofert nie widze tych wystawionych w allegro lokalnie. np szukam karty MTG Angel of Grace i w allegro wyszukiwarka mi jej nie pokazuje (wyświetla się komunikat: Przykro nam, nie znaleźliśmy ofert dla “Angel of Grace”), a w allegro lokalnie jest taka karta wystawiona. Nie są to moje aukcje ale taki problem z wyszukiwaniem czegokolwiek. Czy tak ma być czy robie coś źle? 

oznacz moderatorów
850905
#8 Zapaleniec#

Mam podobny problem. Wystawiłem przedmiot na lokalnie. Widać go na Allegro ale....jak tylko wybiorę jedną z opcji sortowania (np. Według ceny) to moje ogłoszenie znika.

oznacz moderatorów
crash342
#8 Zapaleniec#

Zakładam, że masz włączoną opcję łączenia ofert w wyszukiwaniu?

Gdy włączona jest funkcja "połącz te same oferty" wszystkie wyniki wyszukiwania z Allegro Lokalnie wrzucane są w JEDNĄ(1) grupę (generalnie na dole pierwszej strony?), nawet jeżeli są to kompletnie inne przedmioty.

Zgłosiłem problem, ale jeszcze nie doszli do tego by to rozpatrzeć. 😅https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zgłoś-swój-pomysł/niegrupowanie-ofert-z-all-lokalnie-na-allegro-na...

oznacz moderatorów
grabaraDEVELOP
#7 Wielbiciel#

Witam. Wystawiłam dziś ogłoszenie na Allegro lokalnie i jest niewidoczne na allegro. Dlaczego? Poniżej link do ogłoszenia

https://allegrolokalnie.pl/oferta/maszt-multimedialny-slup-z-kamerami-stacja-monit

oznacz moderatorów
crash342
#8 Zapaleniec#

Jest widoczne. Wpisuję w wyszukiwaniu na Allegro "maszt multimedialny" i znajduje mi jako jedyny wynik.

oznacz moderatorów
grabaraDEVELOP
#7 Wielbiciel#

Dziwne bo mi nie wyskakuje.1.png

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@grabaraDEVELOP Oferty bez opcji wystawienia faktury są widoczne z poziomu widoku konsumenckiego. 

w_kiwi_0-1695812525962.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
grabaraDEVELOP
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
marcinABC
#3 Debiutant#

Witam, podepnę się pod temat. Mam ofertę wystawioną na allegro i na allegro lokalnie jest niewidoczna. Można to jakoś zmienic?

Nr. oferty: 15294792288

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marcinABC Oferty z Allegro Lokalnie są widoczne w Allegro.pl, ale nie odwrotnie. To nie błąd.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:121184278
#7 Wielbiciel#

Moje ogłoszenia na allegro lokalnie nie są widoczne na allegro. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/damskie-skarpetki-do-kostki-bawelniane-wygodne-bwm

Proszę o weryfikację

oznacz moderatorów