anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszust - Client:110318259 (kate will)

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bearlive
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Ktoś podejrzany kupił mój aparat z aukcji:  https://allegrolokalnie.pl/oferta/canon-eos-80d-efs-1855-is-stm-efs-55250-is-stm?utm_feed=862ee648-9...

Poniżej znajdują się dane tej osoby: 

kate will

ul. Grabowskiego Antoniego 91, 00-519 Warszawa

tel. 666 766 746

email. harricol698@outlook.com

Zauważyłem że niektóre osoby już zgłaszały podobny kontakt. Koszty że sprzedaży zostały naliczone. Proszę o ich aulowanie jako że przedmiot nie został de facto sprzedany.

Pozdrawiam

Marcin Przybylski

  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kom-Serwis Numer jest widoczny na stronie oferty, po lewej stronie, u dołu, pod linkiem "ZGŁOŚ NARUSZENIE ZASAD".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mazgier
#1 Nowicjusz#

Trochę słabo wam idzie blokowanie oszustów, bo Client:118469790 Kate Will, który ponoć był już zablokowany znów działa. I wystawiony przeze mnie aparat Nikon Z50 został "kupiony" z zapłatą przy odbiorze, oczywiście bez śladu próby kontaktu ze strony "kupującego". 
Rzecz jasna proszę o anulowanie naliczonych opłat. Przy okazji, przy próbie wypełnienia formularza kontaktowego, także odbiłem się od numeru oferty. Może to z racji wieku ale nigdzie na stronie nie widzę linka: "zgłoś naruszenie zasad", obok którego ów numer ma się znajdować? 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Wszystko się zgadza. Klient jest zablokowany, ale po chwili zakłada nowe konto na te smae dane. I kupuje ponownie. Allegro nie widzi problemu, bo go za chiwle zablokuje i tak wkoło Macieju

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazgier Zarówno numer, jak i przycisk "Zgłoś naruszenie zasad" jest w dolnej sekcji oferty 

ko_alka_0-1704872712560.png

Nie musisz już tego nigdzie zgłaszać, zrobiłam to dla Ciebie. Korekta opłaty za sprzedaż została już zrobiona, konto zablokujemy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Kom-Serwis
#7 Wielbiciel#

Ponownie proszę o zablokowanie konta i zwrot prowizji za nie odebrany przedmiot:

Dane aukcji:

Kupione przez Client:118473621

dzisiaj, 09:41

Łączna kwota:4 599 zł

w tym odbiór osobisty - płatność przy odbiorze 0,00 zł

 

Kupujący wybrał płatność przy odbiorze.

Dostawa

Odbiór osobisty z płatnością przy odbiorze

Umów się z kupującym na odbiór i płatność.

Dane odbiorcy

kate will

tel: 965 757 743

e-mail: lamtal.asson@gmail.com

Uwagi do dostawy

Brak.

Kupujący

Client:118473621

e-mail: lamtal.asson@gmail.com

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kom-Serwis Bardzo dziękuję za zgłoszenie. Konto zostanie zablokowane, a korekta naliczona

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów