anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszust - Client:110318259 (kate will)

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bearlive
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Ktoś podejrzany kupił mój aparat z aukcji:  https://allegrolokalnie.pl/oferta/canon-eos-80d-efs-1855-is-stm-efs-55250-is-stm?utm_feed=862ee648-9...

Poniżej znajdują się dane tej osoby: 

kate will

ul. Grabowskiego Antoniego 91, 00-519 Warszawa

tel. 666 766 746

email. harricol698@outlook.com

Zauważyłem że niektóre osoby już zgłaszały podobny kontakt. Koszty że sprzedaży zostały naliczone. Proszę o ich aulowanie jako że przedmiot nie został de facto sprzedany.

Pozdrawiam

Marcin Przybylski

  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
noetomek
#7 Wielbiciel#

U mnie jest ta damy sytuacja. 
zakup 3.30 w nocy i brak kontaktu z kupujacym

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Bearlive @noetomek Dziękuję za zgłoszenie. Zablokowaliśmy to konto. W sprawie naliczonych opłat proszę Was o kontakt tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
_Sebastian___
#3 Debiutant#

Witam. U mnie identyczna sytuacja. W nocy ktoś kupił przedmiot i nie ma z nim kontaktu. Czy mogę prosić o weryfikację, ewentualnie o anulowanie transakcji i przywrócenie ogłoszenia?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_Sebastian___ Jeśli to oferta z płatnością przy odbiorze, nie zostanie przywrócona. W przypadku nieopłaconych zamówień z opcją zapłaty z góry, trzeba poczekać 5 dni na ich anulowanie i ponowną widoczność oferty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
dramsil
#7 Wielbiciel#

Witam,

W moim przypadku była to płatność przy odbiorze. Czy czekając na anulowanie transakcji i anulowanie oplat, mogę ponownie wystawić telefon do sprzedaży?

oznacz moderatorów
MsBejker
#1 Nowicjusz#

Dzisiaj ten sam oszust "kupił" moje PS5. Skoro widzicie że ta sytuacja ma miejsce dzisiaj praktycznie co godzinę (i nie tylko dzisiaj) - dlaczego nie zabezpieczycie sprzedającego przed takim przestojem w sprzedaży? To bardzo słabe, że przez jakiegoś trolla/oszusta moja aukcja jest w ticketowym kołowrotku

oznacz moderatorów
Client2112
#7 Wielbiciel#

Mam nieopłacony zakup od użytkownika "Luksfer ." Luksfer8gdzie w wiadomości o opłacenie jawnie się nabija. 
Czy można zakładać konta na nieistniejące dane? Tu ominięto nazwisko używając kropki. 

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@Client2112 można. Kiedyś sprawdzałem i można w ogóle żadnych danych nie podawać i licytować. Takie są zabezpieczenia na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
dramsil
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam dokładnie to samo - użytkownik "Kate will" (harricol698@outlook.com) kupił ode mnie telefon o 4 rano - brak kontaktu. Zgłosiłem do allegro i poprosiłem o anulowanie sprzedaży i prowizji za sprzedaż. 

Pozdrawiam

Tomek

oznacz moderatorów
milka_1993
#7 Wielbiciel#

Też miałam 11.03 zakup od tej osoby po 7 rano ale po 10 dostałam maila „Cena jest dobra z 3700zl i wymagana jest wysylka do Wielkiej Brytanii z Priorytet FedEx i koszt wysylki do 200zl.
Nazwa:
Numer konta:
czekam na odpowiedz”. Ktoś dostał coś podobnego? Zastanawiam się czy to ma jakiś związek z tą osobą bo po zakupie dostała nasze dane i czy to jakieś próby oszustwa i wyłudzeń przedmiotów. 

 

 

oznacz moderatorów
macony
#2 Obserwator#

O u mnie to konto:

kate will
666 766 746
harricol698@outlook.com

 

kupiło cały używany komputer: 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/macbook-pro-15429ghz16gb-ram-2tb-ssd

Też zupełnie bez kontaktu. Koszty że sprzedaży zostały naliczone. Również proszę o ich aulowanie bo przedmiot nie został i nie zostanie sprzedany.

oznacz moderatorów
przemo19892
#8 Zapaleniec#

A czy po zakupie na Allegro lokalnie kupujący dostaje twoje dane + numer telefonu? bo to wyglądało by na zbieranie danych gdzie sam przekonałem się niedawno jak uciążliwe jest gdy wycieknie numer do zagranicznej bazy... 

oznacz moderatorów
junajtet
#2 Obserwator#

Witam 

Mam identyczną sytuację osoba o tych danych 

kate will

ul. Grabowskiego Antoniego 91, 00-309 Warszawa

tel. 666 766 746

email. mooreggr@outlook.com

Kupiła u mnie telefon a teraz zero kontaktu telefon nie istnieje a na czat brak odpowiedzi . Rzekomo płatność miala być przy odbiorze ale nie ma żadnej możliwości ustalenia daty bo ze strony kupującego kate will jest zero kontaktu. Po przeczytaniu wielu postów na temat tej osoby jestem w 100% przekonany że to oszustwo i próba wyłudzenia danych .

Uważajcie na tą osobę 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@junajtet dziękuję za zgłoszenie. Konto wskazanego użytkownika zostało już zablokowane. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:76973268
#1 Nowicjusz#

Miałem ten sam problem z tym oszustem. Jak anulować operację? Allegro chce, żebym zapłacił za to prowizję. Dziękuję.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:76973268 W sprawie anulowania naliczonych opłat napisz proszę przez ten formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Kom-Serwis
#7 Wielbiciel#

Ta sama sytuacja co u poprzednich sprzedających:

Dane odbiorcy

kate will

tel: 988 584 933

e-mail: coll.insadeniyi6@gmail.com

 

Kupujący

Client:118085204

e-mail: coll.insadeniyi6@gmail.com

 

Proszę o zablokowanie konta użytkownika Client:118085204 oraz zwrot prowizji za nie sprzedany przedmiot.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kom-Serwis Zablokowaliśmy to konto. W sprawie zwrotu prowizji napisz proszę tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Kom-Serwis
#7 Wielbiciel#

Gdzie na Allegro Lokalnie widnieje numer aukcji ? Przy wypełnianiu formularza po zalogowaniu na Allegro pokazuje mi się lista sprzedanych przedmiotów nie widzę oferty sprzedaży iPhone 14 Pro 128gb którego sprawa dotyczy?

oznacz moderatorów