anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwsza sprzedaż - pierwsze problemy

Client:71473954
#7 Wielbiciel#

Witam, na allegro lokalnie wystawilem przedmiot - odbior osobisty z przedplata. 

Rozumiem, ze kupujacy, po zatwierdzeniu opcji "kup teraz" wysle cala naleznosc?

Przy "odbior osobisty z przedplata" - jakie kupujacy ma mozliwosci zaplaty?

Przy "odbior osobisty z przedplata" - kupujacy ma mozliwosc anulowania zamowienia?

Czy jedynym wyjsciem na zwloke kupujacego z oplata jest czekanie 7 dni?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie wystawiaj z opcją odbioru osobistego ani nie udostępniaj wysyłek za pobraniem to sprawia tylko kłopoty .

oznacz moderatorów

Client:100160870
#12 Orędownik#

@Client:71473954  Posłuchaj dobrej rady @kolekcjoner608  to unikniesz deprechy.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Pisał, że wystawił z przedpłatą przecież. Nie wiem czy wyśle całą należność czy zwyczajnie wpadnie z kasą. Różnie może być. Nikt nie nadąża za pomysłami kupujących xD Mnie raz próbował zapłacić tą opcją i potem usłyszałam tylko "nie da się tak zapłacić". Nowy standard allegro. Nawet nie będę zgadywać co tam znowuż nie grało. W każdym razie po bodajże 5ciu dniach nie zapłacona transakcja zostanie anulowana, a po kolejnej dobie allegro ją wznowi. Dostaniesz o tym powiadomienie mailem i możesz ewentualnie wejść w transakcje i anulować takie wznowienie. W każdym razie panowie powyżej dobrze radzą nigdy zwykłego odbioru osobistego bez przedpłaty nie dawaj. Bo konkurencja ściągnie Ci ofertę i zostaniesz z prowizją bez możliwości jej anulowania. Przy opcjach z przedpłatą jest lepiej, bo opłata transakcyjna jest naliczana dopiero w momencie wpłaty. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  możecie sprawdzić czy nie ma możliwości dokonania przedpłaty.🤔

oznacz moderatorów