anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Planowany urlop

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Witam. Czy jest jakaś możliwość wstawienia info o planowanym urlopie na wszystkich moich aukcjach Allegro Lokalnie bez wchodzenia na każdą aukcję z osobna? Będę wdzięczna za podpowiedź 🙂.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro Lokalne nie posiada urlopu ani przerwy w sprzedaży.

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Szkoda, że nie ma takiej opcji. Przecież Sprzedający na Allegro Lokalnie też wyjeżdżają na urlopy.  Wygląda na to, że trzeba dodać info do każdej wystawionej aukcji o braku możliwości wysyłki z powodu urlopu bądź wszystkie aukcje  usunąć. Gdzie tu logika? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak było zawsze.☹️

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

To może pora, aby to nieco usprawnić? Przecież jak mam wystawionych 30 aukcji, to samo edytowanie opisu w każdej aukcji zajmie sporo czasu, a po powrocie z urlopu edytowanie w drugą stronę... Niektóre aukcje są obserwowane, więc usuwanie wszystkich też mija się z celem i chyba nie o to Allegro chodzi. Może ktoś z administratorów pochyli się nad rozwiązaniem...?

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

"Może ktoś z administratorów pochyli się nad rozwiązaniem...?"

o, na pewno, możesz liczyć na pomoc

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@capanegra Na allegro urlop to już historia ,teraz samemu trzeba trochę pokombinować by po należnym odpoczynku klienci do Ciebie wrócili . Dla Ciebie 30 aukcji to już problem a co mają powiedzieć ci co mają kilkaset lub więcej?  Ja wystawiam wprawdzie tylko na normalnym allegro ale stosuję zasadę że jak chcę mieć wolne to żadna aukcja w tym czasie się nie kończy . Nie wystawiam z automatycznym wznawianiem tylko tak aby te wystawione przed rozpoczęciem urlopu kończyły się po jego zakończeniu (w takim przypadku stosuję tylko licytację i najlepiej od ceny jaka już jest dla mnie zadowalająca).

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Ba, na Allegro Lokalnie aukcje są wystawiane bezterminowo. Nie mam żadnych licytacji, więc musiałabym teraz edytować każdą z osobna... Pamiętam, dawniej była opcja - dodaj wspólny opis do wszystkich swoich aukcji - ale wtedy jeszcze  nie było Allegro Lokalnie... Nie rozumiem takiej postawy serwisu, przecież chyba wszystkim zależy, aby transakcje kończyły się sprzedażą, a kupujący byli zadowoleni. 

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Niechcący wyszło pogrubione 🙄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@capanegra Jedna rzecz na pocieszenie to to że na lokalnym nikt Cię negatywnie nie oceni jak mu nie wyślesz w terminie bo sobie chciałeś odpocząć . Na normalnym allegro trzeba się liczyć że trafi się jakiś klient który nie uzna urlopu i może negatywnie ocenić takie zachowanie.

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

No tak, ale to nie fair, że ktoś coś kupi, a potem czeka na przesyłkę nie wiadomo ile. Sama nie lubię, jak Sprzedający zwleka z wysyłką, szczególnie, jak nie napisze ani słowa wyjaśnienia. Allegro mogłoby chociaż dodać opcję czasowego zawieszenia aukcji, wtedy po powrocie odwieszam i po sprawie. 

oznacz moderatorów