anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrane opłaty za przedmiot, który ostatecznie nie został sprzedany, bo kupujący nie zapłacił

KQuality
#1 Nowicjusz#

Czy to normalne, że allegro nalicza opłaty nawet, gdy przedmiot nie zostanie sprzedany?

Kupujący wygrał aukcję na allegro lokalnie, ale nie zapłacił, nie wybrał sposobu dostawy.

Po kilku dniach przedmiot wystawił się jeszcze raz, tym razem wszystko poszło poprawnie, ale opłata została pobrana za obie aukcje, mimo że według regulaminu nie powinna. 

Miałem już kilka takich przypadków.

Co można z tym zrobić?Screenshot_2023-01-18-19-51-08-98_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Jeśli kupujący nie wybrał nawet sposobu dostawy to nic nie powinno zostać naliczone. Chyba, że masz na myśli jakieś opłaty za promowanie aukcji?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KQuality czy mogę poprosić Cię o podanie numeru oferty,  w której opłata została naliczona podwójnie? Sprawdziłam to i w przypadku odwołanych ofert (takich w których kupujący nie wybrali metody dostawy) opłata za obsługę transakcji nie została naliczona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@KQuality   na początku powinieneś był przeczytać kilka razy regulamin/załączniki i tabele opłat i prowizji.

Ze zrozumieniem.

W innym przypadku kilka razy.

oznacz moderatorów