anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzany klient

celkam2007
#9 Pomysłodawca#

Uwaga na Client:104082740.

Podejrzany podmiot. Pieniędzy na PAYU nie otrzymałem. Zakup odbył się w niecałą godzinę po zamieszczeniu na allegro o godzinie 00:01.

Zakup na 

Ander Jrco

ul. Grunwaldzka 182, 60-162 Miami

tel. 722 706 898

email. andernwix956@outlook.com

oznacz moderatorów
346 ODPOWIEDZI 346

klosek84
#2 Obserwator#

Mam to samo z dziś: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Client:105112720 (Ander Jrco) 
Ander Jrco
ul. Grunwaldzka 182, 60-162 Miami
tel. 512 239 085
email. gutimoore867@outlook.com

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@klosek84 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto. W sprawie zwrotu opłaty transakcyjnej napisz proszę do nas tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Pirat196
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem telefon metoda płatności przy odbiorze osobistym

Brak kontaktu z kupującym i jakiego koliwiek odzewu a na allegro mam do zapłaty 125 zł za sprzedaż której nie ma.

Co zrobić w tym przypadku 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak nie zapłaci to na AL aukcja się sama wznawia po 5 dniach ,na normalnym po 7 .Na normalnym łatwiej odzyskać naliczoną prowizję (np.wskazując dokładnie że ta sama aukcja jest wznowiona ponownie) ,na AL jest gorzej bo regulamin nie przewiduje zwrotów ale warto na allegro powalczyć.Najlepiej zrezygnować z odbiorów osobistych i wysyłek za pobraniem ,to tylko kłopoty dla sprzedawcy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Pirat196 żeby odzyskać w takim przypadku naliczoną prowizję musisz udowodnić ,że do finalizacji zakupu nie doszło , jak pisze @kolekcjoner608 nie oferuj odbioru osobistego z płatnością przy odbiorze .

oznacz moderatorów

Pirat196
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem telefon opcja wyboru platnosc przy odbiorze. Brak kontaktu z kupującym. 

Co zrobić ponieważ allegro chce prowizje od sprzedaży. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie udostępniaj pobrań a ni odbioru osobistego, zwrot prowizji otrzymasz tylko jak masz dowód że nie doszło do transakcji. O zwrot piszesz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pirat196 o zwrot opłaty transakcyjnej możesz poprosić pisząc do nas tutaj
Dziękuję za Twoje zgłoszenie, zablokowaliśmy to konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

raaff1977
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Użytkownik Client:105101109 (Ander Jrco) zakupił u mnie wystawiony przedmiot na aukcji. Brak jakiegokolwiek kontaktu.

Proszę zablokować konto tego użytkownika.

Kupujący:

Client:105101109 (Ander Jrco)

Kupione: 21 Kwi 2022 00:07

Liczba sztuk: 1

Dostawa:

Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze

Ander Jrco

ul. Grunwaldzka 182, 60-162 Miami

tel. 512 239 085

 
 

Jak mogę odzyskać opłatę która została mi potrącona za sprzedaż.

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nie jest sprzedaż tylko próba wyłudzenia twoich danych i dostępu do twojego konta ,możesz się spodziewać niebawem podsyłanych linków lub potwierdzenia wpłaty -ale nic nie płać i w nic nie klikaj bo możesz dużo stracić. NIE MA ULICY GRUNWALDZKIEJ W MIAMI.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@raaff1977 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto. W sprawie zwrotu opłaty transakcyjnej napisz proszę do nas tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Maro16loco
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Otrzymałem informacje, że towar, który wystawiłem na sprzedaż został kupiony (odbiór osobisty, płatność przy odbiorze). Okazuje się, że osoba, której dane otrzymałem ma adres w Miami, telefon nie odpowiada. Chciałbym anulować sprzedaż i wystawić konsolę jeszcze raz tylko z możliwością przelewu. Konto tej osoby wydaje się fikcyjne: Dane Odbiorcy Kupujący: Client:105101109 (Ander Jrco) Kupione: 21 Kwi 2022 00:25 Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze Ander Jrco ul. Grunwaldzka 182, 60-162 Miami tel. 512 239 085 email. toniscott789@outlook.com

oznacz moderatorów

cioku2
#1 Nowicjusz#

Podejrzany klient na allegro lokalne

Kupił ode mnie rzekomo przedmiot ale żadnej kwoty nie otrzymałem oraz informacji. Natomiast zostałem obciążony przez allegro. Już wyjaśniam sprawę u Moderatora. czekam na rozwiązanie sprawy. Proszę o weryfikację tego fałszywego konta .

Kupujący:

Czatuj

Client:104292328 (Terry Jrco)

Kupione: 06 Lut 2022 03:54

Liczba sztuk: 1

Dostawa:

Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze

Terry Jrco

ul. Grunwaldzka 182, 60-162 Miami

tel. 666 766 644

email. scottlill457@outlook.com

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cioku2 dziękuję za Twoją wiadomość. Zablokowaliśmy to konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:87241559
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę o pomoc, mój produkt został kupiony, odbiór osobisty, płatność przy odbiorze, czytałem o tym kupującym i adresie i to oszust. Dodam że zostałem obciążony kwota ponad 130 zł. 

IMG_20220503_235342.jpg

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie udostępniaj odbiorów osobistych ani wysyłek za pobraniem to unikniesz takich kłopotów .Oszuści szturmują AL gdzie mają pole do popisu ,zwłaszcza u osób które zaczynają przygodę z handlowaniem na tym portalu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87241559 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto. W sprawie opłaty za obsługę transakcji napisz proszę do nas tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dj-kt-91
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry 

Proszę zająć się kontem Client:104797015

Ander Jrco
tel: 512 239 085
e-mail: gutiwalker454@outlook.com

 

Gościu kupił u mnie telefon, chce zapłacić przy odbiorze ale zero kontaktu do typa. Tel nie odpowiada, na e maile nie odpisuje. Proszę o zwrot kosztu prowizji bo jednak skasowali mi 80 zł za pajaca. 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@dj-kt-91, zablokowaliśmy to konto.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Bernard-B2
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Konto dalej aktywne dokonało zakupu, proszę o zwrot naliczonej kwoty za sprzedaz

Odbiorca Ander Jrco 512 239 085 gutimoore867@outlook.com

 

oznacz moderatorów