anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzany klient

celkam2007
#9 Pomysłodawca#

Uwaga na Client:104082740.

Podejrzany podmiot. Pieniędzy na PAYU nie otrzymałem. Zakup odbył się w niecałą godzinę po zamieszczeniu na allegro o godzinie 00:01.

Zakup na 

Ander Jrco

ul. Grunwaldzka 182, 60-162 Miami

tel. 722 706 898

email. andernwix956@outlook.com

oznacz moderatorów
406 ODPOWIEDZI 406

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ramborior to również napisz do nas proszę za pomocą tego formularza.
Już zablokowaliśmy to konto, dziękuję za Twoje zgłoszenie!

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic, nie podawaj więcej już maili, nie zapłacił to nie ma zakupu.

oznacz moderatorów

olgaklatt
#7 Wielbiciel#

Tylko czemu mam czekać aż 5dni na odblokowanie aukcji zablokowanej przez oszusta. Tego nie rozumiem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jutro moderatorzy zablokują konto oszusta a Ty wystawisz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@olgaklatt Cześć. 🙂 Konto zostało już zabezpieczone, doszło na nim do włamania. Możesz poczekać 5 dni na wznowienie oferty lub wystawić ofertę jeszcze raz, bez czekania. Przydatna będzie opcja "Wystaw podobne". 

Przypilnuj tylko proszę, żeby nieopłacona oferta się nie wznowiła. Po 5 dniach od zakończenia ogłoszenia wyślemy Ci mejla zatytułowanego Kupujący nie zapłacił. Za 24h ogłoszenie będzie znów widoczne. Masz 24 godziny na decyzję – po tym czasie automatycznie wznowimy Twoje ogłoszenie. Jeśli nie chcesz wznawiać ogłoszenia, wybierz Wyłącz wznawianie.

oznacz moderatorów

PHONES_SALONY_PL
#7 Wielbiciel#

Dostałem dzisiaj to samo tyle że od innego.

Client:103355801

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PHONES_SALONY_PL Dziękuję za zgłoszenie, zablokujemy to konto

oznacz moderatorów

Staszko22
#7 Wielbiciel#

Dostałem taką samą wiadomość od 

Client:49284022

 

kliknąłem w link i zalogowałem się, ale przelałem wszystkie pieniądze na inne konto czy istnieje możliwość że ma dostęp do mojego konta danych itp? co mogę jeszcze zrobić oprócz zamykania konta?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oj, nie klikaj nie podawaj a tyle wszędzie się o tym pisze, nie okradną Cię skoro nic nie ma na koncie, zmień hasło do konta itd. możesz także skontaktować się z bankiem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Staszko22 Cześć. Poproś kupującego o kontakt z pomocą Allegro (tutaj na Gadane lub przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt). Postaramy się mu pomóc.  

oznacz moderatorów

Staszko22
#7 Wielbiciel#

418B0A25-2CC1-46BC-95C7-F1411BCED88A.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Staszko22 Dziękuję, sprawdzimy sytuację na tym koncie i podejmiemy odpowiednie działania. 🙂 

oznacz moderatorów

roso
#9 Pomysłodawca#

Client:109984112 (Thomas Hill) kupił telefon poprzez Allegro lokalnie, a następnie prosi o wysyłkę do Holandii. Proszę o anulowanie transakcji - podejrzane oszustwo.

oznacz moderatorów

olgaklatt
#7 Wielbiciel#

Super, dziękuje za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

Client:44534512
#2 Obserwator#

Dzisiaj doświadczyłam podobnej sytuacji z dwóch różnych kont, niestety też podałam maila i podobnie dostałam maila żeby potwierdzić płatność aczkolwiek nigdy czegoś takiego nie miałam więc nie otwierałam linku aczkolwiek jeden z moich przedmiotów oczekuje na zapłatę

Client44534512_0-1665318953045.pngClient44534512_1-1665318986236.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:44534512 Dziękuję za zgłoszenie, oba konta zostały zabezpieczone. 

oznacz moderatorów

ramborior
#2 Obserwator#

Proszę o sprawdzenie konta Client:109146320 (Kassner Dawid).
Użytkownik zakupił ode mnie telefon Samsung przez Kup Teraz i wybrał odbiór osobisty a teraz chce abym wysłał telefon do Włoch i podał nazwę i numer konta - podejrzewam próbę wyłudzenia danych i oszustwa. 
Dodatkowo Allegro naliczyło mi opłatę za transakcję. 
Co w takiej sytuacji powinienem zrobić?

oznacz moderatorów

depesz
#7 Wielbiciel#

Ten sam człowiek próbuje mnie właśnie naciąć w przypadku mojej aukcji sprzedaży iPhone 12 PRO MAX:

depesz_0-1676453739967.png

 

oznacz moderatorów

olgaklatt
#7 Wielbiciel#

Najpierw dostałam wiadomość z prośba o podanie maila. Podałam. Następnie dostałam wiadomość od Allegro, ze mój przedmiot aukcji został sprzedany. W tej samej minucie dostałam wiadomość aby potwierdzić transakcje ale już z maila 9wXWulmTwq@zohomail.in w to oczywiście nie kliknęłam. Co mam teraz zrobić, żeby odblokować sztucznie sprzedany przedmiot bo jest to ewidentnie przekręt. Zdjęcia wiadomości w załączeniu. Dotyczy Client 85211735

D895148A-CA43-4013-A4E4-F51B990D96D4.png

FB686D7C-CB1F-46C2-AD26-2887C06F2856.png

oznacz moderatorów