anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwójna opłata za promowanie produktu

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Witam. Skorzystałam z promocji na promowanie produktu na Allegro i Allegro Lokalnie za 0,01zł na 30 dni. Mam jeszcze ważną usługę przez 2 tygodnie. Chciałam dokonać zmiany zdjęć na tej aukcji i okazuje się, że Allegro żąda ode mnie pełnej opłaty za promowanie tego produktu w wysokości 13,99, gdyż promocyjna zniżka już się skończyła. Dobrze, że przed zatwierdzeniem zmian zerknęłam na podsumowanie i zobaczyłam naliczone opłaty. Nie wystawiam nowej aukcji, tylko dokonuję zmian na starej, gdzie mam opłacony pakiet promocyjny prawie do końca września. Uważam, że to nie w porządku, bo zapłaciłam za promocję kwotę, jaka obowiązywała w okresie promocji. Chciałam odznaczyć promocję tego produktu w trakcie zmian, ale nie ma takiej możliwości, tylko przez zakończenie aukcji. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@capanegra Konsultuję Twoje zgłoszenie z dedykowanym zespołem. Wrócę do Ciebie z informacją, jak tylko dowiem się czegoś więcej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@capanegra edytuj ofertę na komputerze, nie na komórce. W wersji komputerowej jest wszystko tak jak być powinno i po edycji nic nie dolicza.

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za radę. Przez stronę internetową nie naliczyło opłaty za promowanie. Wcześniej edytowałam aukcję przez aplikację Allegro lokalnie i tam opłata się pojawiła. 

oznacz moderatorów