anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym na allegro lokalnie

bytykuby
#7 Wielbiciel#

 

 

Dzień dobry,

 

Kupujący kupił ode mnie dostęp do konta steam na allegro lokalnie. Teraz wiem już że sprzedawanie kont nie jest zgodne z regulaminem sprzedający rozpoczął dyskusję i nie mogę się z nim dogadać. W opisie nie pisałem że jest to gra na wyłączność Co zrobić w takiej sytuacji? Cała rozmowa  niżej

 

Powód otwarcia dyskusji: niezgodny z opisem

RED DEAD REDEMPTION 2 PC

RED DEAD REDEMPTION 2 P

 

Opis problemu: produkt to wspóldzielone konto steam (co jest nie zgodne z regulaminem steam, sprzedaż takich kont jest nie legalna)

czego w opisie nie było zawarte 

Proszę o numer konta

 

PiotrFrYda 27 sierpnia 2022 12:10

73102013900000620206167466

 

PiotrFrYda 27 sierpnia 2022 12:11

Nie interesuje mnie zwrot produktu

 

PiotrFrYda 27 sierpnia 2022 12:12

Napisałem już czacie o co mi chodzi

 

Wyśle panu pieniądze okej?

 

PiotrFrYda 27 sierpnia 2022 12:15

ile ?

 

No tyle ile pan zapłacił

 

PiotrFrYda 27 sierpnia 2022 12:39

Może pan wysłać, ale sprawa nie zostanie zamknięta To zgłoszenie ma na celu zgłoszenie nie legalnej sprzedaży Są 130 zł mogę kupić pełna wersje na wyłączność Za taką kwotę mogę anulować zgłoszenie 

za 20 zł ciężko się spodziewać czegoś innego Ale rozumiem że panu to nie odpowiada I proponuje zwrot pieniędzy

 

 

PiotrFrYda 27 sierpnia 2022 12:50

Powtórzę jeszcze raz 

To zgłoszenie ma na celu ujawnianie pana przestępstwa i złamania regulaminu Steam 

 

Nie wiedziałem że tak nie można Dlatego chcę zwrócić pieniądze Ale nie dam panu 130 zł jak zapłacił pan 26

 

PiotrFrYda 27 sierpnia 2022 12:51iNikogo to nie interesuje

 

PiotrFrYda 27 sierpnia 2022 13:03

Przeczytaj sobie co grozi za sprzedawanie konta Steam 

 

PiotrFrYda 27 sierpnia 2022 14:03

Złamał pan jawnie regulamin grożą panu za to konsekwencje 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Odpowiedź że nie wiedziałem niczego nie zmienia, sprzedając na Allegro akceptujesz regulamin, więc musisz wiedzieć. Dlaczego kupujący nie zgadza się na zwrot> nie wiem ale On niczego więcej nie ugra. Allegro może Ci zablokować konto z powodu łamania regulaminu ale kupujący nie.

oznacz moderatorów

bytykuby
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisz że zgadzasz  się i uznajesz reklamację, czekasz na zwrot towaru i oddasz środki, czekaj wtedy na odpowiedź Allegro.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Tam nie ma zwrotu towaru bo nie ma towaru, to jest dostęp do konta.  Wystarczy mu ten dostęp zablokować,  chyba  bytykuby   taką możliwość ma.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zwał to zwał, ale kupujący dobrowolnie oddaje towar zwraca, a nie pod przymusem, chce zwrotu środków więc chyba zna zasady.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Ja bym zamknął konto, nie ma konta nie ma problemu,  trzeba iść klientowi na rękę,  tylko wpłatę trzeba jeszcze oddać.

oznacz moderatorów

bytykuby
#7 Wielbiciel#

Czyli czekać do wtorku aż poprosi o pomoc allegro w dyskusji 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@bytykuby  To jest normalny szantaż,  albo dasz 130 zł albo  zgłosi przestępstwo. Nie ma sensu ulegać bo nawet jeśli dasz te 130 to i tak może zgłosić, a nawet powinien skoro jest  takim solidnym  sygnalistą.

Oczywiście, wystarczy zaproponować zwrot wpłaconej kwoty i nic więcej.  Tak jak radzi LEW.

ps. nie czekać z odpowiedzią, musisz przestrzegać  max 24 godzinnego terminu odpowiedzi  na każde pytanie  kupującego czy też Allegro. 

Aha, i usuń tego typu oferty z Allegro, przynajmniej na razie.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@bytykuby   Mam wątpliwość co ty tak naprawdę sprzedałeś.  Mam więc pytania:

- czy możesz się nadal zalogować na to konto Steam?

- na czyj adres mailowy jest wysyłany kod guard? Na twój adres czy jego?

To ważne, bo jeśli nadal możesz się zalogować na konto to znaczy że udostępniłeś mu odpłatnie własne konto (nie sprzedałeś). To nie jest karalne, blokujesz mu teraz dostęp, nie udostępniasz kodu dostępu, niech spada.

Oczywiście wpłatę trzeba zwrócić.

oznacz moderatorów