anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wygenerowaniem etykiety na Allegro Lokalnie, co zrobić?

Adusiek155
#7 Wielbiciel#

Witam nie mogę utworzyć etykiety do wysyłki paczkomatem. Dane są dobre . Co mogę zrobić ?

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adusiek155   Korzystasz z Managera Inpostu ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Adusiek155
#7 Wielbiciel#
  • Nie, o co chodzi ? 
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adusiek155 

Musisz napisać w jaki sposób próbujesz utworzyć etykietę. Przez Managera  Inpostu czy przez Wysyłam z Allegro.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Adusiek155
#7 Wielbiciel#

Przez allegro wyskakuje błąd, że nie można utworzyć etykiety, sprawdź czy dane są poprawne. Zaś w InPost manager wchodzę w zakładkę w zamówienia od kupujących (połączyłem konta) i nic... Nie ma zamówienia, też wypisałem tytuł ogłoszenia, mój nick i kupującego ,nie wiem co jest nie tak. Skontaktowałem się z kupującym i twierdzi że może być przyczyną nowo postawiony paczkomat, wysłał mi inny lecz nie mogę już zmienić miejsca docelowego do wysyłki w allegro.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adusiek155 

 Żeby nadawać przez Allegro trzeba mieć podpiętą umowę z Inpostem. Jeśli nie masz, nie nadasz.  W Managerze musisz kliknąć w zakładkę Allegro i potem w Import Allegro Inpost i wtedy widać zamówienia o ile poprawnie połączyłeś z Allegro. Jeśli klient nie wpłacił przez Allegro Finanse to nie zobaczysz zamówienia w managerze.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Adusiek155
#7 Wielbiciel#

IMG_20210630_094053.jpg

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adusiek155  

Nie zobaczymy obrazka póki moderacja nie go nie zatwierdzi.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adusiek155  

Nadajesz na Lokalnie? Trzeba było tak od razu 😊 Na tym wynalazku to ja się niestety nie znam.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adusiek155 sprawdziłam to i w tym wypadku problem stanowi błędny adres nadawcy. Wpisałeś tam -155 i przez to system widzi to jako błąd i niepoprawną wartość. Aby to zmienić wejdź proszę w zakładkę Dane konta i zmień adres 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Adusiek155
#7 Wielbiciel#

Zmieniłem lecz bez rezultatu 😓

Dobra wyśle bezpośrednio z strony InPost. Moje pytanie brzmi, czy allegro będzie o tym wiedziało że wysłałem jakby inną drogą czy muszę wysłać jakieś dowody screeny czy coś ? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Adusiek155 Allegro to nie interesuje. Ważne, abyś wysłał klientowi towar. Klient otrzyma paczkę, nie zgłosi problemu i sprawa będzie zakończona. Jakby co, dowód nadania będziesz miał.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adusiek155 wstrzymaj się jeszcze chwilę proszę, spróbuję to naprawić, bo jeśli nadasz w Managerze będzie kilka złotych drożej. @xyz96 ma rację, nie trzeba wysyłać potwierdzeń, opłata (8,99zł) za wygenerowanie etykiety na Allegro nie zostanie pobrana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adusiek155  wysłałam prośbę o anulowanie etykiety, kiedy to zostanie zrobione będziesz mógł wygenerować ją ponownie już z poprawnym adresem nadawcy. Tylko widzę, że wciąż masz tam tylko numer, czy możesz dodać również nazwę ulicy?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adusiek155 czy gdy klikasz "popraw dane" to masz możliwość zmiany adresu nadawcy? Być może nie będziesz musiał zmieniać adresu w danych konta tylko zmienić to bezpośrednio na etykiecie. Spróbuj proszę i daj znać czy się udało. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Adusiek155
#7 Wielbiciel#

Nie mogę dodać ulicy, ponieważ nie mamy na wsi ulic. I nie mogę zmienić adresu odbiorcy. Jest pani pomocna i miła, dziękuję 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adusiek155 dziękuję za miłe słowa 🙂 Kiedy przy etykiecie wybierzesz "popraw dane" to czy możesz zmienić swój adres? Możesz tam wpisać nazwę miejscowości zamiast ulicy i system powinien to zaakceptować i wygenerowanie etykiety będzie możliwe.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Crying_Shadow
#3 Debiutant#

mam ten sam problem, nie mogę wygenerować etykiety z Allegro Lokalnie, adres mam ten sam, co zwykle.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Adusiek155 Wyczyść, zmień przeglądarkę. Jeśli to nie pomoże, nadaj bezpośrednio ze strony InPost, będzie kilka zł drożej, ale nadasz bez problemu.

 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Adusiek155 Zobacz czy da się wybrać paczkomat kupującego, nadając ze strony Inpostu. Jeśli nie to ten paczkomat został zlikwidowany albo ma awarię. Wtedy pozostaje skontaktować się z kupującym i ustalić do jakiego, innego paczkomatu ma iść paczka.

oznacz moderatorów