anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie jest administratorem swojego konta

Client:90401570
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Na pocztę [edycja]  otrzymuję wiadomość e-mail z informacją, że 50 000 koron przekracza limit mojego konta.Chociaż nic tam nie zamówiłem.Klikam link i znajduję zhakowane konto Google, zhakowaną aplikację Banku Millennium na moim telefonie.Usunięto wszystkie kontakty, usunięto wszystkie zdjęcia z moich dokumentów z galerii i nie ma dostępu do aplikacji.Na Allegro nie widziało Moich zamówień.Informuje, że nie jestem właścicielem ani administratorem.Proszę o pilne podjęcie działań.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

A mówią, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Chyba coś w tym jest 😆 

Wcześniej allegro takie e-maile wysłało przez pomyłkę do wszystkich. Może przestępcy też zmodyfikowali swoje poczynania.

Wrzuć tu te wiadomość lub przekaz na spolecznosc@allegro.pl to moderatorzy powiedzą coś więcej  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:90401570
#7 Wielbiciel#

IMG_5667.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90401570 Czy możesz pokazać mi zdjęcie tej wiadomości wraz z widocznym adresem nadawcy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:90401570
#7 Wielbiciel#

IMG_5667.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90401570 Na przesłanym zrzucie nie widać kto jest nadawcą wiadomości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:90401570
#7 Wielbiciel#

IMG_5671.png

oznacz moderatorów

Client:90401570
#7 Wielbiciel#

IMG_5671.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90401570 na przesłanym przez Ciebie zrzucie wiąż nie widać nadawcy, tylko odbiorcę wiadomości. Natomiast data (16.06) wskazuje, że jest to wiadomość e-mail jaką przez pomyłkę wysłaliśmy w piątek (16.06), możesz ją spokojnie zignorować, przepraszamy. 
Zmartwiło nas to, co napisałeś o zhakowanym koncie Millenium, linki w przesłanej przez nas wiadomości kierowały do pomocy Allegro oraz regulaminu Allegro.
Jeśli chodzi o Twoje zakupy, to nie widzisz ich w zakładce, ponieważ są ukryte. Jeśli chcesz to mogę je dla Ciebie przywrócić. 
Przeskanuj proszę urządzenie programem antywirusowym, ponieważ bardzo możliwe, że wcześniej ktoś uzyskał do niego dostęp. 
Dla pewności, prześlij też proszę otrzymaną wiadomość za pomocą opcji [przekaż dalej] to ważne, na adres phishing@allegro.pl

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów