anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wygenerowaniem etykiety na Allegro Lokalnie, co zrobić?

Adusiek155
#7 Wielbiciel#

Witam nie mogę utworzyć etykiety do wysyłki paczkomatem. Dane są dobre . Co mogę zrobić ?

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adusiek155   Korzystasz z Managera Inpostu ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Adusiek155
#7 Wielbiciel#
  • Nie, o co chodzi ? 
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adusiek155 

Musisz napisać w jaki sposób próbujesz utworzyć etykietę. Przez Managera  Inpostu czy przez Wysyłam z Allegro.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Adusiek155
#7 Wielbiciel#

Przez allegro wyskakuje błąd, że nie można utworzyć etykiety, sprawdź czy dane są poprawne. Zaś w InPost manager wchodzę w zakładkę w zamówienia od kupujących (połączyłem konta) i nic... Nie ma zamówienia, też wypisałem tytuł ogłoszenia, mój nick i kupującego ,nie wiem co jest nie tak. Skontaktowałem się z kupującym i twierdzi że może być przyczyną nowo postawiony paczkomat, wysłał mi inny lecz nie mogę już zmienić miejsca docelowego do wysyłki w allegro.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adusiek155 

 Żeby nadawać przez Allegro trzeba mieć podpiętą umowę z Inpostem. Jeśli nie masz, nie nadasz.  W Managerze musisz kliknąć w zakładkę Allegro i potem w Import Allegro Inpost i wtedy widać zamówienia o ile poprawnie połączyłeś z Allegro. Jeśli klient nie wpłacił przez Allegro Finanse to nie zobaczysz zamówienia w managerze.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Adusiek155
#7 Wielbiciel#

IMG_20210630_094053.jpg

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adusiek155  

Nie zobaczymy obrazka póki moderacja nie go nie zatwierdzi.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adusiek155  

Nadajesz na Lokalnie? Trzeba było tak od razu 😊 Na tym wynalazku to ja się niestety nie znam.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adusiek155 sprawdziłam to i w tym wypadku problem stanowi błędny adres nadawcy. Wpisałeś tam -155 i przez to system widzi to jako błąd i niepoprawną wartość. Aby to zmienić wejdź proszę w zakładkę Dane konta i zmień adres 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Adusiek155
#7 Wielbiciel#

Zmieniłem lecz bez rezultatu 😓

Dobra wyśle bezpośrednio z strony InPost. Moje pytanie brzmi, czy allegro będzie o tym wiedziało że wysłałem jakby inną drogą czy muszę wysłać jakieś dowody screeny czy coś ? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Adusiek155 Allegro to nie interesuje. Ważne, abyś wysłał klientowi towar. Klient otrzyma paczkę, nie zgłosi problemu i sprawa będzie zakończona. Jakby co, dowód nadania będziesz miał.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adusiek155 wstrzymaj się jeszcze chwilę proszę, spróbuję to naprawić, bo jeśli nadasz w Managerze będzie kilka złotych drożej. @xyz96 ma rację, nie trzeba wysyłać potwierdzeń, opłata (8,99zł) za wygenerowanie etykiety na Allegro nie zostanie pobrana. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adusiek155  wysłałam prośbę o anulowanie etykiety, kiedy to zostanie zrobione będziesz mógł wygenerować ją ponownie już z poprawnym adresem nadawcy. Tylko widzę, że wciąż masz tam tylko numer, czy możesz dodać również nazwę ulicy?  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adusiek155 czy gdy klikasz "popraw dane" to masz możliwość zmiany adresu nadawcy? Być może nie będziesz musiał zmieniać adresu w danych konta tylko zmienić to bezpośrednio na etykiecie. Spróbuj proszę i daj znać czy się udało. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Adusiek155
#7 Wielbiciel#

Nie mogę dodać ulicy, ponieważ nie mamy na wsi ulic. I nie mogę zmienić adresu odbiorcy. Jest pani pomocna i miła, dziękuję 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adusiek155 dziękuję za miłe słowa 🙂 Kiedy przy etykiecie wybierzesz "popraw dane" to czy możesz zmienić swój adres? Możesz tam wpisać nazwę miejscowości zamiast ulicy i system powinien to zaakceptować i wygenerowanie etykiety będzie możliwe.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Crying_Shadow
#3 Debiutant#

mam ten sam problem, nie mogę wygenerować etykiety z Allegro Lokalnie, adres mam ten sam, co zwykle.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Adusiek155 Wyczyść, zmień przeglądarkę. Jeśli to nie pomoże, nadaj bezpośrednio ze strony InPost, będzie kilka zł drożej, ale nadasz bez problemu.

 

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@Adusiek155 Zobacz czy da się wybrać paczkomat kupującego, nadając ze strony Inpostu. Jeśli nie to ten paczkomat został zlikwidowany albo ma awarię. Wtedy pozostaje skontaktować się z kupującym i ustalić do jakiego, innego paczkomatu ma iść paczka.

oznacz moderatorów