anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zalogowaniem się do Allegro Lokalnie - Avast przerywa połączenie

MAMY ROZWIĄZANIE!
ABOVO11
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Od wczoraj nie mogę zalogować się do A.Lokalnie. Avast podaje, że przerwał połączenie, bo adres zaifekowany .
I proponują wykupienie ochrony. O co chodzi ?

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41
kami_n
#2 Obserwator#

AVG robi to samo.

oznacz moderatorów
marta_jackson
#7 Wielbiciel#

Cały weekend z poziomu przeglądarki nie można dostać się na allegro lokalnie. Mam kilka licytacji, z czego kilka kończy się dzisiaj. To znaczy, że teoretycznie licytujący nie mogą oferować ofert (tzn. mogą z poziomu aplikacji na telefonie, bo tam niby wszystko działa, ale i tak użytkownicy zgłaszają problemy z płatnościami), co znaczy, że moje przedmioty mogą zostać sprzedane za kwoty niższe, niż mogłyby one być.

Nie mówiąc już o utrudnieniach związanych z samym brakiem dostępu.

Ktoś w ogóle pracuje i rozwiązuje problemy techniczne w tej "wielkiej i wspaniałej" firmie? Rozumiem, weekend, etc., ale na takich platformach serwis 24h to oczywista oczywistość.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marta_jackson, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Sprawę zgłosiliśmy do Avast i AVG. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
marta_jackson
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Trzymam więc kciuki, aby problem udało się rozwiązać jak najszybciej. Nie ukrywam, że jest on bardzo irytujący.

oznacz moderatorów
PolnyGrzmot
#2 Obserwator#

Koniec 2023 - problem męczy mnie od ponad miesiąca. Nic nie zostało rozwiązane

oznacz moderatorów
marta_jackson
#7 Wielbiciel#

Okej, dezaktywacja Avasta "odblokowała" Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów
ireneusz_2007
#1 Nowicjusz#

Zwykłe allegro normalnie. Samo wejście ma allegro lokalnie jest odrzucane od wczoraj wieczór

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Takich informacji jest tu wiele od wczoraj a dodaleś do wyjątkow?

oznacz moderatorów
marta_jackson
#7 Wielbiciel#

Normalnie, poza tym, że z poziomu przeglądarki też nie można wystawiać ofert na "zwykłym" allegro.

oznacz moderatorów
Nikifor67
#9 Pomysłodawca#

Od 3 dni mam problem z otwarciem strony allegro lokalnie, z telefonu komorkowego nie ma problemy a z komputera juz tak... przy probie przejscia z Allegro na Allegro lokalnie otrzymuje komunikat: 

Ta strona zawiera szkodliwe programy

Wykryliśmy na stronie allegrolokalnie.pl szereg różnych złośliwych elementów, które mogą próbować zainstalować na Twoim komputerze szkodliwe programy, które mogą zmodyfikować lub usunąć Twoje pliki, zmienić ustawienia Twojej przeglądarki, ukraść Twoje informacje (np. zdjęcia, hasła, wiadomości, dane kart kredytowych). Dowiedz się więcej na temat „co to jest i jak działa złośliwe oprogramowanie”

i co teraz robić? zgłosiłem do Allegro ale nie spieszno im , a ja mam duzo ogloszeń do wystawienia...

oznacz moderatorów
myszaxx1
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Od dzisiaj nie mogę przeglądać stron "allegrolokalnie" ponieważ mój anty wirus (popularny "Avast") je blokuje, informując jednocześnie iż strona jest zainfekowana przez URL:scam. Tylko wyłączenie osłon Avasta umożliwia przeglądanie stron "allegrolokalnie". W czym tkwi problem i jak można go rozwiązać aby nie wyłączać ochrony antywirusowej ? 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@myszaxx1 Nie można. To wina samego Avasta i jego heurystyki. Prawdopodobnie automatycznie się aktualizuje i do do nowych zachowań zostało dopisane "coś" co występuje  na AL. Tak się często dzieje właśnie z Avastem. Trzeba dodać AL do wyjątków.

oznacz moderatorów
kami_n
#2 Obserwator#

Raczej nie. U mnie Avast i AVG blokują dostęp do allegrolokalnie. Dodawanie strony do wyjątków nic nie pomaga. Avast Free Antivirus.jpgAVG.jpg

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Ziolko39  Nie podejrzewałbym Awasta  o niedozwolone działania i blokowanie "czegoś"   co  wprowadzili wybitni eksperci od zmian w Allegro,  "czegoś"  co nie powinno byś wprowadzone.

Ja raczej podejrzewam że  "specjaliści"  Allegro  poprawili coś  nieświadomi że  tego robić nie powinni.  Nie wykluczałbym też autentycznego ataku.

Używam Addblocka i wiem jakie cyrki potrafią się dziać,  czasem  blokuje prawidłowo reklamy a często  zdjęcia w aukcjach,  bannery lub jakieś fragmenty strony.  Po prostu te elementy są dodawane  przez allegrowych programistów  do  widoku strony bez zastanowienia, na chybcika i  potem mamy to co mamy,  addblock traktuje te dodatki jak niedozwolone reklamy.

oznacz moderatorów
kami_n
#2 Obserwator#

To może być ta przyczyna. Nie ma co sprawy zgłaszać do Avast i AVG, jak chce moderator, moderatorka(?). Można się nieźle skompromitować. 

oznacz moderatorów
mayday_06
#9 Pomysłodawca#

tylko pytanie dlaczego nigdzie nie ma oficjalnej informacji o takim problemie? nie każdy korzysta z apki na telefon lub przegląda na telefonie

 

a dodawanie wyjątków w antywirusie to dla mnie głupota bo jeżeli jest jakiś atak i znów po tym będzie mnóstwo podejrzanych wiadomości wyłudzających?

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Próbowałem wejść na AL i strona nie otwiera się.Informacji żadnej z antywirusa nie mam, zatem problem musi tkwić gdzieś indziej.

oznacz moderatorów
myszaxx1
#8 Zapaleniec#

Dodanie do wyjątków nic nie daje. Zmienia tylko tyle że strona allegrolokalnie próbuje sie wyświetlić, a avast ją blokuje i tak w kółko. Ponadto nie mam powodu podejrzewać że winny jest avast, skoro milion innych stron działa prawidłowo a tylko ta jedna ma problem, to znaczy że jakieś błędy są na stronach allegrolokalnie i to oni muszą je usunąć.

oznacz moderatorów
Burek101
#1 Nowicjusz#

Avast blokuje mi wejście na allegro lokalnie gdzie zakupiłem i opłaciłem przedmiot i nie mam możliwości sprawdzenia co z moim zakupem

oznacz moderatorów
julia01042
#2 Obserwator#

wyłącz avasta na 10   minut a później czekaj aż naprawią błąd.

oznacz moderatorów